Pagrindinis > Dėmesio! > „Trail“ bėgimas „Girių labirintai Helovinas“!!!

„Trail“ bėgimas „Girių labirintai Helovinas“!!!

Lapkričio 2 d. kviečiame visus į bėgimo šventę Kazlų Rūdoje

„Trail“ bėgimas „Girių labirintai HELOVINAS“  skirtas visiems žmonėms. Tai sporto šventė, kurios tikslas – suvienyti miestiečius, sporto entuziastus, svečius, bėgikus iš aplinkinių Lietuvos miestų, skatinti socialinį ir fizinį aktyvumą, formuoti sveikos gyvensenos tradicijas Lietuvoje.

Kviečiame dalyvauti visus aktyvius Kazlų Rūdos miesto gyventojus, kitų miestų ir užsienio svečius, siekiančius gyvenimo kokybės per judėjimą ir sveiką gyvenseną.

Atsižvelgdami į savo fizinį pasirengimą, galite rinktis šias trasas:

  • „Girių labirintai Helovinas“ – 10 km;
  • „Pažintinis siaubo takas“ – 5 km;
  • „Šeimos ratas“ – 1 km.

Ateikite ne tik išbandyti savo jėgas, palaikyti bėgančių draugų ir artimųjų, bet ir turiningai bei linksmai praleisti laiką kartu. Renginiui pasiruošimo metu vyks generalinė mankšta dalyviams, ir kitiems Helovyno virusu užsikrėtusiems personažams. Renginio metu vaišinsimės koše bei arbata, jėgas atgauti po finišo padės Renatos masažai. Esant gausiam dalyvių būriui, bus užsakytas raganų kraujo kubilas. „Trail“ bėgime „Girių labirintai Helovinas“ apdovanosime greičiausius kiekvienos trasos bėgikus, turinčius daugiausiai gyvybių, ar Helovino virusu užsikrėtusį ir greičiausiai trasą įveikusį ir gyvybių iš bėgikų atėmusį dalyvį ( 10 km, 5 km, 1 km). Taip pat apdovanosime vieną gražiausią zombį, raganą ar kitą bėgusį įspūdingą Helovino personažą, kolektyvą, klubą, įmonę.

Taisyklės/Tikslas

Renginyje „trail“ bėgimo  „Girių labirintai Helovinas“ tikslas yra bėgikams kuo greičiau įveikti bauginančias trasas ir pabėgti iš „Girių labirintų“ bei „Pažintinio siaubo tako“, kuriuose jus vysis Helovino virusu užsikrėtę dalyviai, kurie bandys iš jūsų atimti visas gyvybes iki trasos finišo pasiekimo. Abiejose trasose tvyros Helovino viruso dvelksmas, adrenalinas, baimės jausmas, kai nežinai ko tikėtis norėdamas išsaugoti gyvybes ir pasiekti finišą. Iš bėgikų gyvybes atiminės ir vysis  Helovino virusu užsikrėtę dalyviai.

Gyvybės. Greičiausias virusu užsikrėtęs dalyvis, dalyvis, atėmęs ar tiesiog išsaugojęs daugiausiai gyvybių, gaus atitinkamą nuolaidą startui į kitą bėgimo etapą „trail“ „Girių labirintai“!!!

STARTAS / FINIŠAS – Kazlų Rūdos miesto parkas.

REGISTRACIJA: www.trailgiriulabirintai.lt

Renginio programa (preliminari):

14.00 val.–15.00 val. – Naujų dalyvių registracija, numerių išdavimas;

15.00 val. – Kazlų Rūdos sporto centro direktoriaus sveikinimo žodis;

15.10 val. –15.30 val. Generalinė dalyvių mankšta su Odeta;

15.30 val. – 10 km ir 5 km „trail“ “Girių labirintai-Helovinas” ir “Pažintinis siaubo takas” startas;

16.45 val. – 1km “Šeimos ratas” startas;

17.10 val. – Apdovanojimai.

PARKINGAS ( automobilių aikštelė )

WC / TUALETAI

TRASOS:

~10 km

~ 5 km

~ 1 km

DATA: 2019 m. lapkričio 02 d.

VIETA. Kazlų Rūdos miesto parkas.

ORGANIZATORIUS. Bėgimo „Girių labirintai“ komanda, “Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija”.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE