Pagrindinis > Regione > Ekonomika > UAB „Sūduvos vandenys“ vadovas traukiasi iš užimamų pareigų

UAB „Sūduvos vandenys“ vadovas traukiasi iš užimamų pareigų

 

UAB „Sūduvos vandenys“ direktorius Algis Kadišius šiandien, liepos 19 d., po pokalbio su Marijampolės savivaldybės mere Irena Lunskiene pranešė, jog traukiasi iš užimamų pareigų dėl įvykusio incidento UAB „Sūduvos vandenys“.

UAB „Sūduvos vandenys“ nuo balandžio mėnesio nuolat atlieka viešai tiekiamo vandens tinklų valymą – plauna vandentiekio tinklus ir chloru dezinfekuoja vandenį. Šįkart įvyko avarija ir dalis chloruoto vandens pateko į rezervuarą, iš kurio tiekiamas geriamasis vanduo daliai Marijampolės gyventojų.

Pasak UAB „Sūduvos vandenys“ atstovų, dėl dezinfekavimo metu susidariusių antrinių junginių vanduo įgavo specifinį skonį ir kvapą, kuris juntamas rytinėje miesto dalyje. Šiuos padarinius tikimasi likviduoti iki penktadienio. Šiuo metu keičiamas vanduo, plaunamas rezervuaras.

Savivaldybės merė I. Lunskienė atsiprašo gyventojų, apgailestauja ir tikisi, kad panašių situacijų ateityje nepasikartos. „Aplaidumas savivaldybės įstaigose nėra ir nebus toleruojamas. Šiuo metu įmonės valdyba įpareigota priimti sprendimą dėl kompensavimo už nekokybišką vandenį gyventojams“, – teigia I. Lunskienė.

Komunikacijos skyrius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE