Pagrindinis > Naujienos > Užgavėnės Marijampolėje

Užgavėnės Marijampolėje

Sekmadienį iš pat ryto Marijampolėje, Jono Basanavičiaus aikštėje, kermošiumi  prasidėjo Užgavėnių šurmulys. Vyko tradicinės rąsto pjovimo varžytuvės. O po kurio laiko aikštėje, keldami dar didesnę sumaištį, pasirodė persirengėliai – Sūduvos gimnazijos folkloro ansamblio „Klevelis“, Liudvinavo vaikų ir jaunimo teatro studijos „Gaja“, Sasnavos vaikų ir jaunimo teatro studijos „Jaunuolynas“, taip pat Puskelnių kaimo mėgėjų teatro „Kuparas“ nariai. Grojant kapeloms „Gudeliai“ bei „Jovarai“ jie smarkiai šėlo kviesdami šėlti kartu visus tądien atėjusius į centrinę miesto aikštę.

Į svečius pas suvalkiečius atvyko ir svečiai iš pamario – Nidos. Kapelos „Joldija“ kolektyvas sugriežęs šventės metu keletą skambių melodijų.

Beje, renginio eigoje populiarios kapelos „Jovarai“, grojančios kantri muziką, vadovas Albinas Venslova paskelbė, kad po 50 metų darbo scenoje jis išeina į užtarnautą poilsį tuo baigdamas savo aktyvią koncertinę veiklą ir vadovavimą „Jovarams“.

Užgavėnių šventę vedė „gaspadoriai“ Algirdas Stadalius ir Aušra Kurmilevičienė.

Autoriaus, taip pat Jauniaus Skaricko ir Antano Beniulio nuotraukose Užgavėnių šventės akimirkos Jono Basanavičiaus aikštėje Marijampolėje.

P1200188 P1200204 P1200252 P1200274 P1200276
lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE