Pagrindinis > Dėmesio! > Vakarėlis užrištomis akimis

Vakarėlis užrištomis akimis

„Blind Disco“ – diskoteka, užrištomis akimis, kurios metu su akių raiščiais galėsite pajusti muzikos ritmą visiškai kitaip – nematydami aplinkos, o tik ją girdėdami. Pirmasis toks vakarėlis, kurio atmosferą kurs ir neregiai DJ, vyks Marijampolėje, jau birželio 3 dieną, 20 valandą, bare „kamBARys“.

Menininkė Rugilė Navickaitė kartu su asociacija „Jaunimas YRA“ šiuo renginiu siekia parodyti žmonėms, jog negalia – nėra trikdis užsiimti tuo, kuo trokšti.

Toks vakarėlis – vienas pirmųjų Lietuvoje, o renginio idėja kilo visiškai netikėtai: „Viename renginyje grojo Deividas, kuris yra neregys. Jis grojo jaunimui, o jie šoko ir stebėjosi pirmą kartą išvydę grojantį neregį. Virė diskusijos ir netrukus supratau, kad tai įdomi tema, reikalaujanti atskiros idėjos, susietos su muzika ir žmonėmis, kurie nemato,“ – pasakoja viena iš renginio bendraminčių R. Navickaitė.

Renginys prasidės diskusija, kurios metu dalyviai pasidalins įvairiomis savo istorijomis, patirtimis, nutikimais bei atsakys į visus rūpimus auditorijos klausimus, o vėliau visus svečius drebins įspūdinga muzika!

„Blind Disco“ metu vyks ne tik įdomi diskusija, tačiau po jos bus audringas vakarėlis, kuris  simbolizuoja vasaros pradžią bei jos atidarymą su DJ muzika, nepaliekančia abejingų. Vakaro metu bus galima išgirsti įvairiausių muzikos stilių, todėl savo mėgstamą muziką atras kiekvienas. Vakaro DJ pasirodymų eiga:

  • VAKRINAS;
  • DEIVAS WHITE;
  • ČERNIUS & LAPINSKAS;
  • AURRAM.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE