Pagrindinis > Naujienos > Valgos ir Valkos savivaldybių vadovų vizitas Marijampolėje

Valgos ir Valkos savivaldybių vadovų vizitas Marijampolėje

 

Lapkričio 6 d. Marijampolėje lankėsi Latvijos Respublikos Valkos miesto meras Armands Kraauklis ir Estijos Respublikos Valgos miesto meras Kalev Hark. Vizito tikslas – susipažinti su savivaldybe ir aptarti galimas bendradarbiavimo sritis ir tikslingumą bei sutarties pasirašymo galimybes.

Broliškų šalių Valgos ir Valkos miesto merai savivaldybėje susitiko su savivaldybės vadovais ir specialistais, aplankė Kraštotyros muziejų ir Kultūros centrą, UAB „Mantinga“, „Arvi“ futbolo areną ir stadioną, apžiūrėjo Poezijos ir Vytauto parkus.

Valga ir Valka – tai dviejų kaimyninių šalių – Estijos ir Latvijos – miestai, kuriuos skiria tik mažas upelis.  Teigiama, kad Valkos ir Valgos miestai yra taip susiglaudę, kad jei nepamatytum iškeltų abiejų respublikų vėliavų ir nedidelio buvusio muitinės pastato, nė nesuprastum, kad pasigrožėjęs mažu, srauniu upeliu jau esi kitoje respublikoje.

Tai pirmas Valgos ir Valkos merų vizitas Marijampolėje. Vasarą Marijampolės savivaldybės vadovai jau lankėsi šiuose miestuose. Planuojama ateityje su šiais miestais pasirašyti bendradarbiavimo sutartis.

Viešųjų ryšių tarnyba

Danguolės Micutienės nuotraukos.

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE