Pagrindinis > Dėmesio! > Vasario mėnesį vykdomos prevencinės policinės priemonės

Vasario mėnesį vykdomos prevencinės policinės priemonės

Kelių policijos skyriaus pareigūnai, siekdami užtikrinti eismo saugumą, vykdo prevencines priemones.

Iki vasario 13 d. – vykdomos prevencinės policinės priemonės pėsčiųjų, dviračių vairuotojų saugumui užtikrinti – saugos priemonių (atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą atspindinčiais elementais ir pan.) naudojimas, vairuotojų pareigų pėstiesiems, dviračių vairuotojams vykdymo užtikrinimas ir kontrolė.

Vasario 3-9 d. bus vykdomos prevencinės policinės priemonės, skirtos vairuotojų naudojimuisi mobiliojo ryšio priemonėmis, vairuotojų veiklai, nesusijusiai su vairavimu, kontroliuoti ir privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikų vežimo automobiliuose prisegimo sistemų) naudojimuisi kontroliuoti.

Vasario 10-16 d. – prevencinės policinės priemonės, skirtos krovininių automobilių ir autobusų kontrolei (angl. Operation Truck & Bus(inicijuota ROADPOL).

Vasario 14-16 d. – organizuojamos ir vykdomos prevencinės policinės priemonės, skirtos vairuotojų blaivumui, apsvaigimui nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontroliuoti.

Vasario 17-23 d. – organizuojamos ir vykdomos prevencinės priemonės, skirtos Kelių eismo taisyklių pažeidimams geležinkelio pervažose nustatyti ir užkardyti.

Vasario 17-23 d. – transporto priemonių techninės būklės kontrolė (bus skiriamas dėmesys motorinėms transporto priemonėms ir jų priekaboms, kurios neatitinka techninių reikalavimų ir kelia grėsmę eismo saugumui).

Vasario 24-kovo 8 d. – pėsčiųjų, dviračių vairuotojų kontrolė (saugos priemonių – atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą atspindinčiais elementais ir pan. naudojimas), vairuotojų pareigų pėstiesiems, dviračių vairuotojams vykdymo užtikrinimas ir kontrolė.

Vasario 1-29 d. bus tikrinami, principingai vertinami ir fiksuojami motociklų, mopedų, jaunų vairuotojų daromi Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

Vasario 1-29 d. bus tikrinami žemės ūkio technikos ir krovininių automobilių vairuotojai, principingai vertinami jų daromi Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

Primename, kad neatsakingi vairuotojai – pavojus, kartais mirtinas visiems eismo dalyviams, taip pat ir pėstiesiems. Policija vis dažniau sulaukia pilietiškų gyventojų pranešimų apie neblaivius vairuotojus, sėdančius prie vairo. Ačiū jums! POLICIJA REAGUOJA Į KIEKVIENĄ GYVENTOJŲ PRANEŠIMĄ APIE NEBLAIVIUS AR NESAUGIAI MANEVRUOJANČIUS VAIRUOTOJUS. 85-90 proc. eismo dalyvių, apie kuriuos policija gavo gyventojų pranešimus, surandama, patikrinama arba sulaikoma.

Policija prašo, kad asmenys, pastebėję apgirtusį vairuotoją, neleistų jam sėsti prie vairo arba nedelsdami apie tai praneštų skubiosios pagalbos telefonu 112.

Linkime saugaus kelio!

Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE