Pagrindinis > Naujienos > Veiverių sporto ir sveikatingumo klubo „Veiva“ triumfas tradiciniame profesijų futbolo turnyre

Veiverių sporto ir sveikatingumo klubo „Veiva“ triumfas tradiciniame profesijų futbolo turnyre

Gegužės 8 dieną Kačerginėje, Jono Biliūno aikštėje, rinkosi įvairių profesijų futbolo mėgėjai į tradicinę futbolo šventę „Mano profesija“, kuri vyksta nuo 2014 metų.

Dalyviai savo jėgas išmėgino žaisdami futbolą 3 prieš 3 ant smėlio, su netradicinių matmenų vartais. Komandos varžėsi pagal garbingo žaidimo taisykles, tad varžybose teisėjų pagalbos nereikėjo, visus sprendimus priiminėjo patys žaidėjai.

Rungtynių metu komandoje turėjo žaisti mažiausiai viena dailiosios lyties atstovė, jos privalėjo ne tik mušti baudinius, bet ir įžaisti kamuolį nuo užribio linijos, kampinio. Buvo žaidžiama su poroloniniu kamuoliu.

Komandos varžėsi vieno rato sistema. Futbolo šventėje rungtyniavo Ringaudų „NeBedarbiai“, Lakštučių „NeŽemdirbiai“, Kačerginės „Darbininkai“, Kauno „Automatikai“, Marijampolės „Treneriai“, Veiverių sporto ir sveikatingumo klubas „Veiva“. Komandoms atstovavo įvairių profesijų atstovai: administracijos darbuotojai, pedagogai, treneriai, informacinių technologijų specialistai ir kiti.

 Paskutinės turnyro rungtynės tarp Veiverių sporto ir sveikatingumo klubo „Veiva“ ir Kačerginės „Darbininkai“ komandų nulėmė galutinę komandų rikiuotę dėl prizinių vietų. Po įtikinamos pergalės prieš Kačerginės komandą, nugalėtojais tapo Veiverių sporto ir sveikatingumo klubo„Veiva“ atstovai, antros vietos prizai atiteko Kauno „Automatikai“  komandai, trečiąją vietą užėmė Lakštučių „NeŽemdirbiai“. Komandos apdovanotos futbolo entuziasto Algirdo Kvalkausko įsteigtomis taurėmis ir medaliais.

Šventę organizavo futbolo entuziastai: Adrija Gibaitė, Marius Mastauskas, Ramūnas Švedas, Martynas Karpavičius.

Renginio draugai – Kačerginės seniūnija, Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras, Lietuvos masinio futbolo asociacija.

Turnyro akimirkas įamžino fotografė Andrėja Veličkaitė.

Kačerginės ''Darbininkų'' komanda Sidabro medalius iškovojo Kauno ''Automatikai'' Trečios vietos laimėtojai Lakštučių ''NeŽemdirbiai'' Turnyro nugalėtojai sporto ir sveikatingumo klubas ''Veiva'' lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE