Pagrindinis > Naujienos > Vietos savivaldos dienos proga – padėkos ir nuotaikingas kino filmas

Vietos savivaldos dienos proga – padėkos ir nuotaikingas kino filmas

 

Spalio 10-oji – Vietos savivaldos diena. Paminėti šią dieną Marijampolės savivaldybės Tarybos nariai, vadovai, administracijos darbuotojai, seniūnai, seniūnaičiai ir bendruomenių nariai rinkosi  „Spindulio“ kino teatre.

Vietos Savivaldos dieną galima laikyti savivaldybių tarnautojų profesine švente, tačiau kartu tai ir visų savivaldybėje gyvenančių žmonių diena. Savivalda – tai bendruomenė, todėl džiugu, kad Marijampolės savivaldybės bendruomenė yra aktyvi, iniciatyvi, drąsiai dalyvauja priimant svarbius sprendimus, o dirbantys savivaldoje siekia susiklausymo ir darnaus darbo.

Vietos savivaldos dienos proga Savivaldybės vadovai – merė Irena Lunskienė, mero pavaduotojai Povilas Isoda ir Romualdas Makauskas, administracijos direktorius Karolis Podolskis ir pavaduotojas Valdas Tumelis, dėkodami už bendrą darbą, visiems linkėjo ir ateityje dirbti nuoširdžiai ir atsakingai, kad kiekvienas savivaldybės gyventojas jaustųsi gerbiamas, išklausytas, suprastas ir saugus.

„Savivaldybėms pavesta daug funkcijų. Tai didelės darbų apimtys švietimo, socialinėje, komunalinio ūkio bei kitose srityse. Šias funkcijas atlieka Savivaldybės administracijos darbuotojai, todėl savivalda neatsiejama nuo kasdienio darbo, atsidavimo ir meilės žmogui. Arčiausiai žmonių esantis grandis – tai seniūnijos, seniūnaitijos ir bendruomenės, kurios savo veika puoselėja bendruomeniškumą, padeda labiau pajusti kokios pagalbos savivaldybės gyventojams reikia, kaip spręsti jų problemas“,– sveikindama susirikusiuosius ir linkėdama darnaus darbo, sakė Merė Irena Lunskienė.

Vietos savivaldos dienos proga Savivaldybės vadovai administracijos darbuotojus,  ir senūnijų bei bendruomenių aktyviausius žmones apdovanojo Padėkomis, padėkos ženkliukais ir gėlėmis.

Savivaldybės merės Irenos Lunskienės Padėkos raštai už ilgametį, nuoširdų ir profesionalų darbą bei atsakingą pareigų vykdymą įteikti Lilijai Bradaitienei, Aplinkotvarkos ir infrastruktūros skyriaus vyresniajai specialistei, Romualdai Briaukienei, Civilinės metrikacijos skyriaus vyresniajai specialistei, Zitai Deltuvienei, Civilinės metrikacijos skyriaus vyriausiajai specialistei, Vilijai Dulskei, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiajai specialistei, Laimutei Jakevičienei, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiajai specialistei, Aldonai Kukienei, Bendrųjų reikalų skyriaus vyresniajai specialistei, Vidai Leškevičienei, Finansų ir strateginio planavimo skyriaus vyresniajai specialistei, Angelei Mikulienei, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiajai specialistei, Vilijai Vainalavičienei, Bendrųjų reikalų skyriaus vedėjai, Juozui Miliui, Marijampolės seniūnijos seniūnui,: už iniciatyvumą, aktyvią veiklą ir bendradarbiavimo tarp bendruomenės narių skatinimą – Valei Ambrazevičienei, Mokolų seniūnijos Sodų seniūnaitijos seniūnaitei, Joanai Baltušnikienei, Igliaukos bendruomenės narei, Juozui Botyriui, Liudvinavo seniūnijos Gyviškių seniūnaitijos seniūnaičiui ir kaimo bendruomenės pirmininkui, Artūrui Brusokui Gudelių seniūnijos Gudelių seniūnaitijos seniūnaičiui ir miestelio bendruomenės pirmininkui, Virginijui Jonavičiui, Sasnavos seniūnijos Puskelnių seniūnaitijos seniūnaičiui, Danutei Kasparavičiūtei, Daukšių miestelio bendruomenės narei, Gintautui Kavaliauskui, bendruomenės „Trys sūduviai“ pirmininkui, Žydrūnui Krulikui, Marijampolės seniūnijos Skaisčiūnų seniūnaitijos seniūnaičiui, Ervydui Lukoševičiui, Mokolų seniūnijos Uosupio seniūnaitijos seniūnaičiui, Lolitai Paliulienei, Degučių seniūnijos Pašešupio seniūnaitijos seniūnaitei, Daivai Truncienei, Sasnavos bendruomenės pirmininkei, Elvyrai Urbonienei, Želsvos kaimo bendruomenės tarybos narei, Gediminui Vyšniauskui, Narto seniūnijos Ašmenos seniūnaitijos seniūnaičiui.

Susirinkusiems muzikinius sveikinimus dovanojo Meno mokyklos akordeonistai. Po sveikinimų ir apdovanojimų susirinkusieji žiūrėjo nuotaikingą kino filmą.

Komunikacijos skyrius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE