Pagrindinis > Naujienos > Vilkaviškio policija atsiskaitė visuomenei

Vilkaviškio policija atsiskaitė visuomenei

Šių metų sausio 27 dieną išklausyti 2014 metų Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (apskr. VPK) Vilkaviškio rajono policijos komisariato veiklos ataskaitos atvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, vicemeras Kazys Kiaulakis, keletas savivaldybės Tarybos narių, seniūnai, saugios kaimynystės grupių pirmininkai, seniūnaičiai, kiti bendruomenės nariai, žiniasklaidos atstovai. Susirinkime dalyvavo policijos generalinio komisaro vyriausiasis patarėjas Alvydas Šakočius ir Marijampolės apskr. VPK viršininkas Skirmantas Andriušis bei Vilkaviškio r. PK darbuotojai.

Lietuvos policijos generalinio komisaro vyriausiasis patarėjas Alvydas Šakočius ir Marijampolės apskr. VPK viršininkas Skirmantas Andriušis,  prieš susitikdami su visuomene, Vilkaviškio r. policijos komisariate susitiko su pareigūnais.

Marijampolės apskr. viršininkas S.Andriušis pareigūnams pristatė apskrities policijos komisariate ataskaitinio susirinkimo metu svarstytus klausimus. Akcentavo, kad ateityje numatyta dalį viešajai policijai vykdomų funkcijų deleguoti vietos savivaldai. Padėkojo policijos darbuotojams už nuoširdų darbą, palinkėjo pareigūnams šiais metais neapleisti esamų pozicijų, kad pateisintų gyventojų lūkesčius.

Lietuvos policijos generalinio komisaro vyriausiasis patarėjas Alvydas Šakočius kalbėjo apie tai, kad Lietuvos policijos sistemoje didžiulė problema yra tai, kad 20 procentų (arba 1850) pareigybių vis dar nesukomplektuotos.

Susitikime su visuomene Vilkaviškio r. PK viršininkas Edvardas Gruzdys pasveikino susirinkusiuosius ir pakvietė išklausyti ataskaitos. 2014 metų veiklos ataskaitas pristatė Kriminalinės policijos skyriaus viršininkė Ingrida Kriščiūnaitė ir Viešosios policijos skyriaus viršininkė Kristina Siriūnienė.

Apie bendruomenės pareigūnams pavestą svarbią misiją vykdyti prevencinę veiklą visuomenėje, formuoti rajone saugią aplinką, populiarinti policijos pareigūno profesiją, gyventojus skatinti burtis į saugias kaimynystės grupes bei apie kitą vykdytą prevencinę veiklą kalbėjo bendruomenės pareigūnas Arūnas Kinderis. Baigiantis 2014 metų veiklos pristatymui, bendruomenės pareigūnai Arūnas Kinderis ir Vilija Grybauskienė pasveikino „Saugiausios Vilkaviškio rajono bendruomenės 2014“ nugalėtojus ir pakvietė rajono seniūnijas ir bendruomenės narius šiais metais dar aktyviau dalyvauti policijos organizuojamose prevencinėse priemonėse ir renginiuose.

Džiugu, kad rajono bendruomenės ir policija aktyviai ir betarpiškai dalyvauja bendruomenių gyvenime, kuria ir puoselėja gražias tradicijas bei siekia to paties tikslo – gyventi saugiai ir ramiai.

Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio r. PK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE