Pagrindinis > Regione > Mes ir įstatymas > Vilkaviškio policija nutraukė sukčių pinkles

Vilkaviškio policija nutraukė sukčių pinkles

Marijampolės policija gavo pranešimą, kad nuo lapkričio 20-osios iki gruodžio 1-osios iš Vilkaviškio r. sav. Alvito k. gyventojos (g. 1945 m.) sukčiai išviliojo 1200 eurų. Paskambinęs telefonu ir kaimyno sūnumi prisistatęs vyras „verkė“ apie asmenines bėdas, sugedusį automobilį, kuriam sutaisyti reikia pinigų.

Gruodžio 2-ąją apie 13 val. sukčiai vėl paskambino moteriai, vėl žadėjo ateiti pinigų. Šįkart moteris apie tai informavo 112. Vilkaviškio r. PK pareigūnai iš karto sureagavo į šį pranešimą. Apie 15 val. moteriai paskambinęs tas pats vyras žadėjo pasirodyti artimiausiu laiku, be abejo, vėl tikėdamasis pinigų.

areigūnai numatė veiksmų planą ir stojo į pasalą. Apie 16.30 val. į kiemą atvažiavo juodos spalvos BMW automobilis, iš jo išlipo vaikinas ir nubėgo prie laiptinės, kur jau laukė moteris (šį kartą be pinigų ir žinodama, kad netoliese yra policija). Jam pradėjus bendrauti su moterimi, pareigūnas pribėgęs sulaikė nusikalstamos veikos padarymu įtariamą asmenį.

Pranešėja atpažino, jog tai galimai tas pats asmuo (g. 1993 m. marijampolietis), kuris jau ne pirmą kartą ėmė iš jos pinigus, apsimetęs kaimyno sūnumi. Taip pat sulaikyti asmenys, kartu atvykę automobiliu – tai dar vienas marijampolietis (g. 1995 m.) ir Lazdijų r. sav. gyventojas (g. 1996 m.).

Tyrimo metu nustatyta, jog buvo skambinta iš Marijampolės pataisos namų. Mobilusis telefonas, iš kurio buvo skambinta, rastas pas nuteistąjį (g. 1987 m.).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE