Pagrindinis > Naujienos > Dalyvavimas tarptautiniame socialiniame projekte „Ypatingas grožis“ – gerų emocijų pliūpsnis

Dalyvavimas tarptautiniame socialiniame projekte „Ypatingas grožis“ – gerų emocijų pliūpsnis

„Tai buvo nuostabi patirtis!“ – įspūdžiais po pusantrų metų trukusio tarptautinio socialinio projekto „Ypatingas grožis“ finalinio renginio – unikalios negalią turinčių žmonių meninių fotografijų parodos Vilniuje – dalijosi Serdokų kaime (Vilkaviškio raj.) gyvenanti Žydrūnė Survilienė, viena iš projekto modelių.

Apie dalyvavimą šiame projekte liudija ne tik teigiamos emocijos, įspūdžiai iš baigiamojo renginio, meninės fotografijos, kuriose Žydrūnė įamžinta ir viena, ir su sūnumi, ir su vyru, bet ir padėkos raštas, pasirašytas Europos parlamento nario Valentino Mazuronio už dalyvavimą projekte, už Lietuvos garsinimą tarptautiniu mastu, už neįgaliųjų inkliuzo skatinimą šalyje…

Projektas „Ypatingas grožis“ suvienijo apie 300 pačių įvairiausių žmonių: 109 modelius, 74 fotografus, 50 grožio stilistų, 6 operatorius, 5 dekoratorius, floristus, 16 savanorių, 6 organizatorius, 4 informacinius partnerius, 11 rėmėjų. Idėjos autorės ir projekto organizatorės – Edita Navickienė ir Vidmantė Raustytė iš Šaulių, o pats projektas, kaip minėta, plačiai pasklido po Lietuvą ir net už jos ribų. 

Žydrūnė Survilienė į projektą įsitraukė šiais metais, radusi apie jį informacijos socialiniame tinkle „Feisbuk“. Užpildžiusi anketą, gyveno laukimu, kuris ilgai netruko. Praėjusią vasarą Žydrūnė su savo šeima buvo pakviesta į fotosesiją, kuri vyko fotografės Dalios Padaigienės iš Šiaulių tėvų sodyboje Alksnėnų kaime. Tiesa, prieš tai profesionali visažistė moterį pagražino (viskas – nemokamai). Apie valandą trukusi fotosesija prabėgo lyg akimirka, po jos – jaudulys: tiek laukiant fotografijų (meninės Dalios Padaigienės fotografijos Survilų šeimą pakerėjo), tiek parodos Vilniuje, į kurią Žydrūnė vyko su šeima.

„Šis projektas sulaužė stereotipus, įrodė, jog modeliu gali būti ir žmogus, turintis negalią“, – sako Ž. Survilienė, kurios negalia visiškai netrukdo kokybiškam jos ir jos šeimos gyvenimui.

Daugiau apie Žydrūnę Survilienę skaitykite ČIA.

Asmeninio archyvo nuotraukos.

 

Fotosesijos akimirka. Dalios Padaigienės nuotrauka. Fotosesijos akimirka. Dalios Padaigienės nuotrauka. Fotosesijos akimirka. Dalios Padaigienės nuotrauka. Fotosesijos akimirka. Dalios Padaigienės nuotrauka. Fotosesijos akimirka. Dalios Padaigienės nuotrauka. Žydrūnė su šeima parodos "Ypatingas grožis" atidaryme Vilniuje. Žydrūnė su šeima parodos "Ypatingas grožis" atidaryme Vilniuje. Žydrūnė su šeima parodos "Ypatingas grožis" atidaryme Vilniuje. Žydrūnė su sūnumi parodos "Ypatingas grožis" atidaryme Vilniuje. Žydrūnė su šeima parodos "Ypatingas grožis" atidaryme Vilniuje. Žydrūnė su šeima parodos "Ypatingas grožis" atidaryme Vilniuje. Žydrūnė su šeima parodos "Ypatingas grožis" atidaryme Vilniuje. Žydrūnė parodos "Ypatingas grožis" atidaryme Vilniuje. jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Komentaras “Dalyvavimas tarptautiniame socialiniame projekte „Ypatingas grožis“ – gerų emocijų pliūpsnis

  1. Kaip gera vis daugiau ir daugiau sužinoti apie malonius Žydrūnės gyvenimo faktus! Kaip džiugu, kad ji kadaise sutiko ne “vienkartinį” žmogų, su kuriuo saugoja savo jausmus jau gana ilgai! Ir kaip miela matyti jau užaugusį SŪNŲ! Kad sėkmė ir toliau neapleistų Žydrūnės, jos šeimos ir jos Mamos! NUOSTABU!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE