Pagrindinis > Dėmesio! > Virtuali paroda Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai

Virtuali paroda Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai

Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejus kviečia apžiūrėti virtualią parodą „Kėlėmės, ėjome – gyvename!“, skirtą Kovo 11-ajai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai.

Parodoje siūloma sugrįžti daugiau nei 30 metų atgal. Tada pradėjome naują gyvenimo etapą. Susigrąžinome savo miesto vardą – Marijampolė. Ėmėme rašyti, leisti knygas, perlaidoti žuvusius laisvės kovotojus, griauti senus, statyti naujus paminklus, sodinti ąžuolus, atgimė bažnyčios ir tikėjimas, įstojome į NATO ir Europos Sąjungą. Bet buvo ir Lietuvos ekonominė blokada, Sausio 13-osios įvykiai, Medininkų tragedija. Visko buvo… Apie tai – virtualioje fotografijų parodoje, kurioje išvysite 1988 – 2009 m. istorines akimirkas, įvykius ir žmones. Fotografijų autoriai: Romas Linionis, Vytautas Žukauskas, Kęstutis Jakubauskas, Antanas Gudelevičius. 
Muziejininkai kviečia švęsti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną pasineriant į prisiminimus ir prašo rašyti komentarus muziejaus Facebook puslapyje, įvardijant kokios akimirkos buvo įsimintinos JUMS. Džiaukimės ir didžiuokimės, kad istorija gyva mūmyse. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE