Pagrindinis > Dėmesio! > Vyks gyventojų perspėjimo sistemų patikrinimas

Vyks gyventojų perspėjimo sistemų patikrinimas

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos 2017 m. spalio 18 d. vykdys gyventojų perspėjimo sistemos patikrinimą. Jo metu 11 val. 52 min. visam 3 minučių darbo ciklui Lietuvoje įjungiamos centralizuoto ir vietinio valdymo elektros sirenos. Po sirenų signalo per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją pateikiama informacija gyventojams. Marijampolės apskrityje planuojama įjungti 51 sireną, o informaciją gyventojams skelbti per radijo stotį „Kapsai”.

Apie vykdomą patikrinimą gyventojai bus perspėjami ir trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus, jeigu juose įjungta transliavimo funkcija. Norint gauti šį pranešimą, o vėliau ir pranešimus apie ekstremaliąsias situacijas telefono žinute, reikia nustatyti savo telefonus perspėjimo pranešimų priėmimui. Telefonų nustatymo instrukcijos pateikiamos interneto tinklalapiuose www.gpis.vpgt.lt, www.vpgt.lt ir Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos tinklalapyje www.mapgv.lt.

Prašome gyventojų 2017 m. spalio 18 d., vykdomo perspėjimo sistemų patikrinimo metu, laikytis rimties, nekelti panikos, užtikrinti normalų darbo ritmą.

Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos

Civilinės saugos skyrius

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE