Pagrindinis > Naujienos > Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione apdovanoti JAV kariai

Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione apdovanoti JAV kariai

Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione spalio 18 d. vyko JAV rotacinių pajėgų logistikos vieneto, dislokuoto Marijampolėje, karių apdovanojimo ceremonija.

Ceremonijoje dalyvavo Marijampolės savivaldybės merė, JAV ambasadorė Lietuvoje , JAV 310-osios Logistinės paramos vadavietės vadas, Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos vadas, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono vadas  , Marijampolės miesto sukarintų struktūrų atstovai.

JAV logistikos vieneto išvykimo iš Lietuvos proga, visi šio vieneto kariai buvo apdovanoti Kariuomenės lygmens medaliu „Už tarpusavio paramą“. Taip pat už glaudų bendradarbiavimą vykdant užduotis bei renginių metu, buvo apdovanoti: JAV logistinės kuopos vadas Logistikos valdybos lygmens medaliu „Už pasižymėjimą“ ir du JAV logistinio vieneto kariai Logistikos valdybos vado padėkomis. JAV kariams padėkas įteikė ir miesto merė Irena Lunskienė „už betarpišką ir patikimą bendravimą su Marijampolės savivaldybe ir vietos gyventojais“. JAV kariai taip pat dėkojo Vytenio batalionui bei JAV logistikos bataliono vadas įteikė padėkos raštą Vytenio bataliono vadui bei JAV logistikos kuopos vadas įteikė padėkos raštus trims Vytenio bataliono karininkams.

Ceremonijos metu JAV ambasadorė bei 310-osios Logistinės paramos vadavietės vadas dėkojo Lietuvos kariams ir gyventojams už šiltą priėmimą mūsų šalyje bei už aktyvų bendradarbiavimą stiprinant mūsų visų saugumą regione. Logistikos valdybos vadas padėkojo JAV kariams už bendradarbiavimą bei pasidžiaugė galimybe dirbti ir treniruotis kartu su JAV kariais.

Įvairių JAV logistikos vienetų kariai Vytenio batalione dislokuojami nuo 2015 metų birželio mėn. ir kartu su Vytenio bataliono kariais vykdo įvairias logistinės paramos užduotis bei kartu treniruojasi lauko taktinių pratybų metu. Šio vieneto kariai išvyks iš bataliono artimiausiu metu ir vėliau juos pakeis kitas JAV logistinės paramos vienetas.

Parengta pagal LDK Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono informaciją

Viešųjų ryšių tarnyba

Odetos Žilinskienė nuotraukos.

dsc_7592

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE