Pagrindinis > Naujienos > Žaliosios olimpiados pirmojo etapo nugalėtojai rungsis pusfinaliuose

Žaliosios olimpiados pirmojo etapo nugalėtojai rungsis pusfinaliuose

 

Praėjusią savaitę paaiškėjo nacionalinės Žaliosios olimpiados pirmojo etapo nugalėtojai. Gegužės mėnesį vyks net 9 pusfinalių renginiai, sukviesiantys apie 800 ekologija besidominčių moksleivių. Gegužės 22–23 dienomis Kauno „Santaros“ gimnazijoje vyks net du pusfinalio renginiai, kuriuose 15 Lietuvos mokyklų kovos dėl kelialapio į finalą. Pagrindinis olimpiados prizas – kelionė į Vokietiją.

Žalioji olimpiada yra pirmasis Lietuvoje nacionalinis tarpmokyklinis aplinkosaugos konkursas, kurio tikslas – atkreipti mokinių dėmesį į šiuolaikinio žmogaus elgseną, suteikti progą gilintis į aktualias aplinkosaugos problemas ir imtis realių veiksmų, prisidedant prie problemų prevencijos. Pirmajame etape dalyvauti panoro daugiau nei 250 Lietuvos mokyklų, kuriose mokosi 8–11 klasių moksleiviai, iš jų į antrąjį etapą pateko net 82.

Konkursą organizuojančios VšĮ „Žaliasis taškas” atstovė G. Vainoriūtė ir VšĮ „RV Agentūra“ direktorė V. Griškevičienė džiaugėsi pirmajame etape pasiektais rezultatais. Mokiniai iš įvairiausių atliekų sukūrė rūšiavimo konteinerius, kuriuos atsakingai naudodami išrūšiavo net 40 tonų atliekų, o resursų taupymo užduočių metu įrodė, kad net paprasčiausias priminimas, jog reikia taupyti vandenį ar elektrą, gali labai sumažinti bereikalingą resursų švaistymą.

Kaune Žaliosios olimpiados pusfinaliai prasidės gegužės 22 ir 23 dienomis, 12 val., Kauno „Santaros“ gimnazijoje. Šiame mieste susirungs: 22 d.: Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla, Kauno r. Neveronių gimnazija, Prienų „Žiburio“ gimnazija, Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla, Kauno technikos profesinio mokymo centras, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla ir Trakų r. Aukštadvario gimnazija. 23 d.: Kauno „Saulės“ gimnazija, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija, Kauno taikomosios dailės mokykla, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija, Prienų raj. Balbieriškio pagrindinė mokykla, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla, Elektrėnų savivaldybės Kietaviškių pagrindinė mokykla ir Vilkaviškio r. Paežerių pagrindinė mokykla.

Geriausiai pusfinalyje pasirodžiusi komanda pateks į 2017 metų spalio mėnesį Vilniuje vyksiantį Žaliosios olimpiados finalą, kuriame besirungdama su dar 11 finalisčių, galės laimėti pagrindinį prizą – kelionę į Vokietiją.

Kviečiame dalyvauti renginyje ir palaikyti savo komandą, nes aktyviausi sirgaliai ne tik turės galimybę prisidėti prie komandos pergalės pelnydami taškus įvairiuose žaidimuose, tačiau aktyviai dalyvaudami renginyje laimės ir VšĮ „Žaliasis taškas“ įsteigtus smagius prizus.

Daugiau informacijos rasite www.rvagentura.lt. Registracija į olimpiados renginius – olimpiada@ztl.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE