Pagrindinis > Toli - arti > Kelionės > 9 turistų dievinamos Dubajaus vietos

9 turistų dievinamos Dubajaus vietos

 

Ieškantiems egzotikos, prabangos ir pramogų pigūs skrydžiai į Dubajų dažnai tampa tikru atradimu. Turistų skaičius šiame it iš aukso išlietame JAE mieste išlieka didelis visus metus. Per turizmo Dubajuje istoriją spėjo susiformuoti įvairaus ilgio lankytinų vietų sąrašai.

Norėdami iš jų pamatyti pačius populiariausius, galėtume drąsiai sudaryti 9 punktus. Šiuose lankytinuose objektuose laukia įspūdžiai, padedantys pajusti Dubajaus ekonominį, kultūrinį, istorinį, religinį savitumą.

Dubajus – mažai pažįstamas ir beprotiškai įdomus

Dubajus puikiai žinomas dėl neišmatuojamos prabangos. Tačiau tai – ne vienintelė jo ypatybė. Įdomybių galima atrasti vos nusileidus oro uoste. Sakoma, kad būtent čia sutinkamas tikras Dubajaus gyventojas – miesto širdyje daugiausia lankosi turistai, emigrantai.

Daugelis mano, kad Dubajaus sėkmės paslaptis susijusi su naftos ištekliais ir aptarnavimo sektoriumi. Tačiau dar gerokai prieš tai, XX a. pradžioje, pagrindinės veiklos čia buvo žvejyba, žemdirbystė ir perlų gavyba. Pastarasis amatas labiausiai padėjo vietiniams išgyventi.

Šiandien besaike prabanga mėgaujasi didelė dalis Dubajaus gyventojų ir svečių. Jie tokie turtingi, kad net užsimiršta – specialioms tarnyboms dažnai pristatomi palikti pinigai, juvelyriniai dirbiniai. Apie dideles galimybes byloja ir policijos automobiliai. Nusikaltėliams gaudyti naudojami Lamborghini, Ferrari, Bugatti ir kitų aukščiausios klasės automobiliai.

Tokie faktai leidžia susidaryti puikų Dubajaus vaizdinį. Tai – pasaką primenantis miestas, sugebėjęs į aukštumas iškilti po kuklios pradžios. Pigūs skrydžiai Ryanair į Dubajų – proga papildyti tokį vaizdinį individualia patirtimi.

9 populiariausios vietos Dubajuje

Žemiau – lankytini objektai, keliautojų pripažįstami kaip įdomiausi, labiausiai verti dėmesio.

  1. Burj Khalifa

Tai – aukščiausias pasaulio dangoraižis. Jo aukštis siekia net 828 metrus. Nepastebėti šio įspūdingo statinio – tiesiog neįmanoma. Būdami netoliese, pasinaudokite proga išvysti dar vieną kvapą gniaužiantį reginį: panoramą, matomą užkilus į 134 aukštą.

  1. Burj Al Arab

Tai – vienintelis viešbutis pasaulyje, pelnęs 7 žvaigždutes. Svaiginančia prabanga čia mėgaujasi didžiausi turtuoliai. Tačiau kokteilį viešbučio bare Skyview Bar galite išgerti ir jūs – tik rezervuokite staliuką bent prieš savaitę.

  1. Prekybos centras Dubai Mall

Pigūs skrydžiai į Dubajų gali drąsiai būti apribojami apsilankymu tik šiame pastate. Neįtikėtino ploto erdvėje rasite milžinišką akvariumą, kino teatrą su didžiuliu ekranu, čiuožyklą, pramogų parką ir kitokių įdomybių.

  1. Paplūdimiai

Turistų lankomiausių – Džumeiros, Kaito ir Saulėlydžio paplūdimiai. Čia – puiki vieta vandens sportui, pramogoms ar tiesiog neribotam mėgavimuisi saulės spinduliais.

  1. Dubajaus muziejus

Šis statinys seniausias Dubajuje – jis iškilo dar 1787 m. Kadaise tvirtovės funkciją atlikęs pastatas šiandien leidžia pasigėrėti puikia autentiškų drabužių, juvelyrikos ekspozicija, taip pat – pamatyti pirmąjį rašytinį Dubajaus paminėjimą.

  1. Šeicho Mohamedo kultūros centras

Tai – dar viena puiki vieta pažinčiai su Dubajaus istorija. Šiame arabų kultūros pažinimo centre nuostabiai pristatoma Emyratų, islamistinė kultūra. Čia galite užsisakyti pažintinį turą, paskanauti tradicinių valgių.

  1. Palmių salos

Už miesto ribų plūduriuojančios salos tapo savitu Dubajaus simboliu. Šios dirbtinės salos – neoficialus pasaulio stebuklas, kurį pamatyti traukia dauguma turistų.

  1. Al Bastakiya rajonas

Senojoje miesto dalyje, kurios gyvenamieji namai statyti dar 1890–aisiais, lengva pajusti tikrą arabišką atmosferą. Vėjo bokšteliai, rusvi pastatų fasadai, siauros gatvelės sužavi kiekvieną svečią.

  1. Dubajaus fontanas

Pigūs skrydžiai Ryanair – proga pamatyti dar vieną pasaulyje liaupsinamą objektą. Burj Khalifa teritorijoje esantis fontanas – tiesiog legendinis reginys. Vandens purslai siekia 150 metrų aukštį, o pats fontanas išplėstas iki 275 metrų.

 

2 komentarai(-ų) “9 turistų dievinamos Dubajaus vietos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE