Pagrindinis > Dėmesio! > 100-mečio programavimo valanda Jūsų bibliotekoje

100-mečio programavimo valanda Jūsų bibliotekoje

 

bit&Byte kūrybinių technologijų akademija ir Lietuvos „ŠIMTMEČIO PROGRAMAVIMO VALANDA“ kviečia Lietuvos bibliotekas ir mokyklas prisijungti prie tarptautinės „Programavimo valandos” (HourOfCode) iniciatyvos ir švęsti – LAPKRIČIO 25 d., VISOJE LIETUVOJE

„Šimtmečio programavimo valanda“ – tai integruota virtuali Lietuvos istorijos, kultūros ir programavimo pamoka, kur Lietuvos bibliotekose ir mokyklose 6-14 metų vaikai ir moksleiviai vienu metu programuos Jono Basanavičiaus, Rūtos Meilutytės, Dariaus ir Girėno bei kitų Lietuvos herojų nuotykius. 

Užduotys yra įdomios, aktualios, žaismingos ir skirtos įvairaus amžiaus bei pasiruošimo vaikams, sukurtos Lietuvos menininkų ir technologų, lietuvių kalba ir pritaikytos savarankiškam vaikų darbui. Šiais metai Šimtmečio programavimo valanda kvies 5000 vaikų visoje Lietuvoje!

ŠVENTĖS DATA IR VIETA: 2017 m. lapkričio 25 d. 11:00 val., šeštadienis

  • Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos MULTICENTRAS (Vytauto g. 20). Reigstracija https://goo.gl/pB1d6Y arba el. paštu multicentras@marvb.lt (jaunesnius vaikus registruoja ir už jų dalyvavimą atsako tėvai/globėjai)
  • Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos NETIČKAMPIO PADALINYS (Šešupės g.5, Netičkampio k., informacija el. paštu r.kavaliauskiene@marvb.lt).

Renginys nemokamas, tai – pilietiškumo ir žinių šventė visiems. Trukmė – 1 valanda.

Visu turiniu ir instrukcijomis rūpinasi bit&Byte. Organizatoriai pasilieka teisę keisti renginio laiką, taisykles ar kitą informaciją.

Kviečiame Marijampolės savivaldybės vaikus nuo 6 iki 14 metų kartu su tėvais dalyvauti ir būti unikalaus reiškinio dalimi!

Gerda Matusevičienė
Vaikų edukacijos ir laisvalaikio centras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE