Pagrindinis > Namai > Būstas > 4 mažos detalės, kurios pakeis jūsų miegamojo interjerą

4 mažos detalės, kurios pakeis jūsų miegamojo interjerą

Greičiausiai sutiksite, kad miegamasis yra vienas iš svarbiausių kambarių jūsų namuose. Tai vieta, kurioje atsipalaiduojame, atsigauname po ilgos dienos ir ten kur gimsta gražiausi sapnai. Tačiau ką daryti, jei miegamojo vaizdas nedžiugina ir net jei remontas nėra tikrai būtinas, tačiau jums tiesiog… pabodo? Toks jausmas užklumpa ne jus vieną, tik kol vieni iškart griebiasi brangių, bet ne visada būtinų remontų, o kiti tiesiog numoja į estetiką ranka, mes paruošėme jums penkis paprastus patarimus, kurie gali pakeisti jūsų miegamąjį. Jokių sienų griovimo ir meistrų samdymo – tai penki maži dalykai kurie pakeis miegamojo interjerą iškart ir be jokio vargo.

1. Puošnios pagalvėlės

Papildykite savo miegamojo patalpas puošniomis pagalvėlėmis! Visas kambarys atrodys visai kitaip, kai jo interjerą papildys šie jaukumo priduodantys atributai. Pagalvėlės gali būti kuo įvairiausių spalvų ir formų, tad jų padedami lengvai suteiksite kambariui unikalumo ir žaismingumo. Maža to, jas lengvai galite pakeisti keičiantis metų laikams ir nuotaikai. Tik neskubėkite senųjų pagalvėlių (jei tokias jau turite) išmesti: kiek pagulėjusios spintoje, jos vėl gali atrodyti patraukliai ir naujai, o galbūt po kiek laiko suprasite, kad jos puikiai dera kitame kambaryje.

2. Kilimai ir takai

Kilimai ar takeliai prie lovos ne tik sušildo jūsų kojas šaltais rytais, bet ir gali suteikti jūsų miegamajam naują spalvų. Pasirinkite kilimą, kuris atitinka jūsų interjero spalvas ir dizainą, bei nepamirškite išnaudoti tekstūros teikiamų privalumų. Skirtingos takų tekstūros – kurių galite rasti kuo įvairiausių – padės atskleisti jūsų asmeninį stilių ir sukurti jaukią atmosferą.

3.  Šviestuvų gaubtai

Pakeisti šviesą savo miegamajame, reiškia pakeisti viso kambario atmosferą! O tai itin lengva padaryti, pasirenkant tinkamą naktinę lempą. Švelnus šviesos šaltinis gali sukurti romantišką ir raminančią atmosferą, o jei pasirinksite lempą su reguliuojamu šviesos intensyvumu, ją pritaikyti pagal poreikius bus dar paprasčiau. Esama lempa puikiai tarnauja ir nesinori jos keisti? Gal verta pakeisti tik šviestuvo gaubtą? Šiais laikais gamintojai siūlo gausybę puikių dizainų, pasidairykite internete – gal ir jūsų šviestuvui ateis pokyčių metas!

4. Dieninės ir naktinės užuolaidos

Dažnai prie namų interjero esame taip įpratę, kad žvilgsnis pro objektus namuose praslenka taip, lyg jų nei nebūtų. Tai ypač dažnai pasakytina apie dienines ir naktines užuolaidas, kurios labai stipriai pakeičia kambario nuotaiką, tačiau pripratus – tampa visai nepastebimos. Būtent todėl verta kritiškai pažiūrėti į savo turimas užuolaidas, gal jau metas pakeisti jas naujomis, kad ir kitos spalvos užuolaidomis ir  taip atgaivinti viso kambario koloritą.

Šios mažos detalės gali pakeisti jūsų miegamojo interjerą ir padaryti jį jaukesnį, patogesnį bei gražesnį. Nepriklausomai nuo to, ar jūsų stilius yra modernus, minimalistinis ar klasikinis, šios paprastos priemonės padės sukurti jums malonią miegamąją aplinką, kurioje galėsite visiškai atsipalaiduoti, o pabodus, jas be vargo vėl pakeisite naujomis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE