Pagrindinis > Kitos temos > Genetinių tyrimų nauda

Genetinių tyrimų nauda

Jei reikėtų trumpai, tai genetiniai tyrimai nustato DNR pokyčius ir suteikia svarbios informacijos apie žmogaus sveikatą. Kasmet jie tampa vis prieinamesni ir vis svarbesni šiuolaikinėje medicinoje. Jie taip pat yra patikimiausias biologinės tėvystės ir giminystės nustatymo metodas, pripažintas visame pasaulyje.

Kiekvieną dieną dešimtys žmonių visame pasaulyje sužino, kaip labai genetinio tyrimo rezultatas gali pakeisti jų gyvenimą į gerąją pusę. Tai suteikia galimybę susigrąžinti dvasios ramybę, padidina tam tikro gydymo efektyvumą, leidžia taikyti įvairias terapijas, pritaikytas paciento genetiniam polinkiui, atsikratyti nemalonių negalavimų, o kartais ir klastingų ligų ir galiausiai sėkmingai išgyventi nėštumą ir pagimdyti sveiką kūdikį. Apsilankykite Placenta.lt ir sužinosite visas genetinių tyrimų galimybes.

Kokia genetinių tyrimų nauda žmonijai?

– Jie garantuoja tikslų rezultatą.

– Jie gali žymiai sutrumpinti tam tikros ligos diagnostikos laiką.

– Dėl patikimos diagnozės jie leidžia pasirinkti geriausią gydymą.

– Jie yra neskausmingi ir neinvaziniai (imamas tepinėlis iš burnos ertmės).

– Jie leidžia nustatyti genetinį polinkį į ligą.

– Juos galima atlikti bet kokio amžiaus, net ir labai mažiems vaikams.

– Nėra jokių kontraindikacijų juos atlikti (pvz., nėštumas ar infekcija).

– Jie leidžia nustatyti ankstyvas, kitais metodais neaptinkamas ligos formas.

– Juos tereikia atlikti tik vieną kartą gyvenime.

– Tikrumas, kurį suteikia DNR tėvystės tyrimo rezultatas, padeda susigrąžinti ramybę, stabilumą ir saugumo jausmą, pasirūpinti vaiko ir visos šeimos ateitimi.

Genetinio tyrimo rezultatas gali suteikti daug informacijos apie daugelio žmonių ligos istoriją. Genetiniai tyrimai leidžia nustatyti, ar tam tikrame gene arba chromosomoje yra anomalijų, lemiančių tam tikrą ligą. Jie dažnai yra vienintelis veiksmingas diagnostikos metodas. Jei genetinis tyrimas rodo, kad pacientui, pavyzdžiui, yra didesnė rizika susirgti tam tikra liga, gali būti taikomos prevencinės priemonės (pvz., dažnesni sveikatos tyrimai, speciali dieta), kurių dėka liga gali net neišsivystyti. Taip pat svarbu atsiminti, kad genetinės mutacijos perduodamos iš kartos į kartą. Todėl DNR tyrimo rezultatas bus svarbus ir artimiausiems paciento šeimos nariams.

Neleiskite nerimui imti viršų – atlikti genetinį tyrimą ir būkite ramūs visą likusį gyvenimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE