Pagrindinis > Namai > Būstas > Kaip lengviau, greičiau ir patogiau surinkti baldus?

Kaip lengviau, greičiau ir patogiau surinkti baldus?

Baldų surinkimas gali būti tarsi sudėtingo galvosūkio sprendimas. Naujų baldų surinkimas naudojant pateiktus įrankius ir instrukcijas yra ne visada malonus ir reikalaujantis daug jūsų kantrybės. Vienas neteisingas veiksmas surinkimo metu gali sugadinti didelę dalį darbo, o neorganizuotumas ar netvarka aplink gali kainuoti jums svarbias detales, kurios yra būtinos įsigytų baldų surinkimui. Jei atsitiko taip, kad pametėte svarbius varžtus ar kitus baldams surinkti reikalingus įrankius, visada trūkstamų priemonių ieškokite specializuotose parduotuvėse, tad apsilankykite www.torx.lt. O dabar dalinamės keletų naudingų patarimų, kaip šį darbą paversti lengvesniu, greitesniu ir malonesniu. 

Pasiruoškite savo darbo vietą

Naujai įsigytus baldus surinkite tame pačiame bute ar name, kuriame planuojate gyventi. Baldų perkraustymas po jų surinkimo gali sugadinti namo erdves ar pačius baldus. Tad sukurkite pakankamai vietos naujų baldų surinkimui, kad būtų patogu dirbti ir galėtumėte tvarkingai susidėlioti visas reikalingas priemones ir detales surinkimui.

Išpakuokite dėžę

Atidarykite pakuotę ir įsitikinkite, kad visos dalys ir detalės buvo pristatytos be jokių pažeidimų. Būkite atsargūs atidarydami kartonines dėžutes aštriais daiktais. Neatsargiai išpakuodami baldų pakuotes galite subraižyti jų paviršių ir taip sugadinti dar naujus baldus. 

Gerai organizuoti darbą

Išpakavus baldų dalis, identifikuokite visą dėžės turinį: sugrupuokite panašias detales ir tvarkingai išdėliokite, kad viską puikiai matytumėte ir galėtumėte ranka pasiekti. Pakuotėse yra daug smulkių dalių: antgalių, vinių, rankenėlių, poveržlių, taip pat ir baldiniai varžtai. Atskirkite juos vienus nuo kitų ir įsitikinkite, kad gavote pakankamai baldui teisingai surinkti. 

Turėkite po ranka tinkamus įrankius

Jei jūsų išsirinkti baldai yra sudėtingesni, prieš pradedant surinkinėti juos gali tekti pasitelkti reikiamus įrankius bei prietaisus. Daugeliui pagrindinių baldų surinkimo įrankių reikia plaktuko, reguliuojamo veržliarakčio, šešiabriaunių raktų, atsuktuvų rinkinio, švitrinio popieriaus ir gulsčiuko. Elektriniai įrankiai, tokie kaip elektriniai atsuktuvai ir gręžtuvai yra galingas įrankis baldų surinkime.

Jei yra galimybė – nedarykite to vienas

Daugeliui projektų, susijusių su baldų surinkimu, reikia mažiausiai dviejų porų rankų, ypač kai baldų dalys yra sunkios arba kai montavimas reikalauja itin didelio tikslumo. Paprašykite draugų ar šeimos narių pagalbos, nes dvi galvos visuomet yra geriau nei viena.

Vykdykite instrukcijas

Įdėmiai skaitykite baldų surinkimo instrukcijos puslapius ir atidžiai vadovaukitės iliustruotais nurodymais, kaip surinkti baldus. Rekomenduojame skaityti instrukciją daugiau nei vieną kartą, kad susidarytumėte kaip įmanoma aiškesnį viso proceso vaizdą. Pradėkite rinkti baldą nuo pagrindų ir tik tuomet įsigilinkite į detales. 

Būkite kantrūs

Baldų surinkimas tikrai primena galvosūkį. Jam reikia tinkamai pasiruošti. Turite būti puikios būsenos, t. y., gerai pailsėję, pavalgę ir susikaupę. Būtina kantrybė, bet svarbiausia gerai pailsėti prieš imantis darbo. Jei skubate ar esate pervargę, galite padaryti klaidą.

Dukart patikrinkite

Atidžiai vykdykite instrukcijas ir nuolat tikrinkite kiekvieną darbo etapą, ar jį atlikote teisingai. Tikrai nenorite kartoti viso proceso tik dėl to, kad pamiršote patikrinti, ar viską darote taip, kaip tai yra nurodžiusi instrukcija.

Ieškokite vaizdo įrašų internete

Norėdami sužinoti, kaip teisingai ir patogiai surinkti baldus, žiūrėkite vaizdo įrašus, pavyzdžiui, „YouTube“ platformoje. Taip pat daugelis įmonių savo puslapyje pateikia internetinius vaizdo įrašus, kad klientams būtų patogiau surinkti jų gaminamus baldus. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE