Pagrindinis > Kitos temos > 5 patarimai, kaip pasiruošti kelionei

5 patarimai, kaip pasiruošti kelionei

Keliaujame darbo reikalais, atostogaudami, ieškodami naujų įspūdžių ir patirčių. Neįtikėtina kaip moderniais laikais yra lengva pažinti naujas šalis bei naujas kultūras. Tačiau prieš vykstant į kelionę, svarbu gerai pasiruošti.

Dalinamės 5 naudingais patarimais, kaip pasiruošti kelionei, jei naudojate kaitinamojo tabako įrenginį:

1. Pasirinkite kaitinamojo tabako sistemą, kuri tinkama kelionėms. Kaitinamųjų tabako sistemų rinkoje yra daugybė skirtingų modelių. Pasirinkite sistemą, kuri yra kompaktiška bei lengva. Taip pat atkreipkite dėmesį į sistemos baterijos veikimo laiką.

2. Įsitikinkite, kad turite pakankamai kaitinamo tabako. Svečiose šalyse gali būti sudėtinga įsigyti jūsų mėgstamų ir naudojamų tabako gaminių. Tad rekomenduojama jais pasirūpinti iš anksto.

3. Išsiaiškinkite, ar šalyje, į kurią keliaujate, leidžiama rūkyti kaitinamojo tabako gaminius. Kai kuriose šalyse yra ribojimų, susijusių tiek su įprasto tabako rūkymu, tiek kaitinamųjų tabako gaminių naudojimu. Pavyzdžiui, daugelyje Vakarų Europos ir Šiaurės Amerikos šalių yra įvairūs rūkymo apribojimai. Prieš išvykdami, išsiaiškinkite, kokios taisyklės galioja šalyje.

4. Pasiimkite visus reikiamus kaitinamojo tabako sistemos priedus. Nepamirškite įrenginio valymo priedų, kurie užtikrins tinkamą įrenginio priežiūros rutiną.

5. Būkite pasiruošę netikėtumams. Turite būti pasiruošę įvairiausiems atvejams, kai kaitinamojo tabako gaminys suges, ar neturėsite galimybės nusipirkti kaitinančių lazdelių.

Dar keletas papildomų patarimų, rūkymo etiketo žinių, kurios padės jums mėgautis kaitinamaisiais tabako gaminiais kelionės metu:

– Rūkykite lauke. Nesvarbu kokios taisyklės galioja, jei nesate tikri – visuomet ieškokite įrengtos rūkymo vietos, arba rūkykite lauke, atsitraukę nuo žmonių. Nors kaitinamojo tabako dūmai nėra tokie agresyvūs kaip įprastų cigarečių, jie vis tiek gali būti nemalonūs kitiems žmonėms.

– Būkite pagarbūs vietos kultūrai. Kai kuriose šalyse rūkyti yra nepriimtina. Todėl, prieš keliaudami į nepažįstamas kultūras, pasidomėkite įstatymais ir rūkymo kultūra toje šalyje. Gali nutikti taip, kad nežinodami užsirūkę netinkamoje vietoje galite net gauti baudą.

– Nerūkykite vairuodami. Rūkymas vairavimo metu yra pavojingas, nesaugus užsiėmimas. Taip pat, net galite pažeisti įstatymus ir gauti baudą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE