Pagrindinis > Naujienos > Akcija „Rudeninė švara mano miestui 2019“

Akcija „Rudeninė švara mano miestui 2019“

Akcija „Rudeninė švara mano miestui 2019“ – tai visuomeninių organizacijų, švietimo įstaigų ir geros valios žmonių iniciatyva, kurios metu nugrėbiant lapus sutvarkomos Marijampolės mieto viešosiose erdvės – parkai, skverai, mokyklų ir darželių teritorijos.

Šiais metais akcijoje dalyvavo 20 organizacijų, daugiau kaip 1200 dalyvių, visu akcijos laikotarpiu nuo 2019 m. spalio 21 d. iki lapkričio 17 d. buvo sutvarkyta 18 miesto viešųjų erdvių.

Ši akcija – tai ne vien sunkus darbas, tai puiki galimybė kitokioje aplinkoje, gryname ore praleisti kelias valandas.  Tai proga geriau pažinti bendradarbius, bendraminčius. Smagus darbas, pozityvios mintys ir puikios emocijos – tai pagrindinis šios akcijos „variklis“, nes gerus ir prasmingus darbus visuomet smagiau daryti būryje…

Už dalyvavimą akcijoje, bendruomeniškumo skatinimą ir indėlį švarinant Marijampolės miesto viešąsias erdves akcijos dalyvių grupėms įteiktos Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus Karolio Podolskio padėkos.

Kiekvienais metais keleto dalyvių grupių laukia paskatinamosios staigmenos. Šiemet Marijampolės kultūros centras 4 grupėms padovanojo po ryškiaspalvį sėdmaišį.
(sėdmaišius gavo: Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Vaivorykštė“, Marijampolės mokykla-darželis  „Želmenėliai“, Lietuvos kariuomenės Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalionas ir Marijampolės Trečiojo amžiaus universitetas).

Visiems dalyvavusiems akcijoje Marijampolės kino teatre „Spindulys“ buvo parodytas animacinis filmukas „Manu. Gimęs skraidyti“.

Organizatoriai: Marijampolės kultūros centras ir Marijampolės savivaldybės administracijos Aplinkotvarkos ir infrastruktūros skyrius.

Marijampolės kultūros centro informacija

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE