Pagrindinis > Dėmesio! > Apie jungtis ir ne tik!

Apie jungtis ir ne tik!

KAS MUS JUNGIA? Šį kartą atsakymai trys. Pirmas: būtent taip Luana Masienė pavadino 2015–2016 metais darytų nuotraukų ciklą: tąkart jai kilo mintis fotografuoti skaitančius žmones Londono metro ir parkuose… Juk būtent knygos jungia pačius skirtingiausius žmones bet kuriame pasaulio kampelyje…

Antras: transportas. Todėl labai organiškai ši paroda (pirmą kartą ji buvo eksponuota 2016 m. Marijampolės Kultūros centre, o paskui keliavo po Lietuvos miestų ir miestelių bibliotekas) atrodo Marijampolės autobusų stotyje, kuri sujungia parodos autorę, pasaulio pilietę, su Lietuva, kas kartą sutikdama ir išlydėdama ją į pasaulio platybes.

Trečias: mūzos. Tik jų dėka (savo žmogiškaisiais avatarais pasireiškiančių Onutės Surdokienės dešimtmečius gyvuojančiame menininkų klube MŪZA) šs nuotraukų ciklas šį pavasarį papuošė autobusų stoties langus.

Štai taip Luana Masienėsujungia įvairiausių tautybių, rasių, lyčių žmones (nuotraukose) su juos dar tik matysiančiais mūsų miesto gyventojais ar svečiais. Na, o susitikti su autore ir pakalbėti apie minėtas (ir ne tik) jungtis bus galima gegužės 14 d. 16 val. Marijampolės autobusų stotyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE