Pagrindinis > Kitos temos > Apsipirkimo gidas: kaip išsirinkti madingą piniginę?

Apsipirkimo gidas: kaip išsirinkti madingą piniginę?

Piniginės yra vienas iš tų aksesuarų, kuris kiekvieną žmogų lydi beveik kasdien. Dėl to šio aksesuaro atnaujinimas dažnai sukelia nemažai klausimų ir dvejonių. Kaip išsirinkti patogiausią variantą? Ar pasirinktas piniginės modelis yra madingas? Ar nusipirkta piniginė išliks madinga ir kitą sezoną? Kadangi piniginės paprastai yra retai keičiamos, labai svarbu, kad pasirinkimas būtų patogus ir madingas ne vienus metus. Tiesa, mados pokyčiai yra laipsniški, todėl nereikia jaudintis, kad kiti metai gali atnešti kardinaliai pasikeitusias mados tendencijas. Taigi, kaip išsirinkti madingą piniginę?

Kokia piniginė atitinka Jūsų poreikius?

Jei net ir esate didžiausi mados mylėtojai, piniginės pasirinkimas turėtų būti pagrįstas poreikiais. Dėl to pirkdami naują aksesuarą pinigams ir kreditinėms kortelėms, pagalvokite, kokie Jūsų įpročiai. Jei esate iš tų, kurie nemėgsta nešiotis grynųjų pinigų, turėtumėte dėmesį atkreipti į kortelių dėklus. Jie itin patogus pasirinkimas žmonėms, kurie turi daug kreditinių ir nuolaidų kortelių. Kai yra poreikis turėti grynųjų, Jums reikia didesnės piniginės su vieta pinigams. Tokių piniginių pasirinkimas ypatingai platus. Galima pirkti sulankstomas pinigines iš dviejų ar trijų dalių arba išskleidžiamas pinigines. Tiesa, yra ir daugiau pasirinkimo variantų. Piniginės gali talpinti ne tik pinigus ar korteles, bet kartu galima įsidėti telefoną, raktus ar kitus smulkius svarbius daiktus. Rinkdamiesi naują piniginę būtinai įsivardinkite savo poreikius, o vėliau pagalvokite ir apie madą.

Brown leather purse laying on a light brown background, flat lay.

Kokios piniginės yra madingos?

Kalbant apie piniginių madą, visais laikais madingos buvo ir greičiausiai bus odinės piniginės. Jos vertinamos dėl kokybės ir ilgaamžiškumo. Tačiau medžiagines pinigines taip pat renkasi nemaža dalis vyrų ir moterų. Jei ieškote piniginės, kuri yra madinga šį sezoną, daugiausiai dėmesio skirkite spalvoms. Šių metų mados tendencijos nenustoja stebinti sodriomis spalvomis ir drąsiais raštais, todėl pasirinkę žalią, violetinę ar rožinę piniginę tikrai būsite madingi. Taip pat vyrauja ryškių akcentų tendencijos, todėl piniginės papuoštos išskirtinėmis sagomis, neįprastomis segėmis ar kitais subtiliais elementais turėtų patraukti Jūsų dėmesį, jei ieškote madingo piniginės modelio. Piniginės forma gali būti bet kokia. Nėra išskiriama vieno madingiausio varianto, todėl šioje vienoje galite drąsiai iškelti savo poreikius į pirmą vietą ir pagal tai pasirinkti modelį.

Tiesa, piniginė bus madinga tik tuomet, jei derės prie viso aprangos ar aksesuarų derinio, todėl įvertinkite, kokios spalvos ir medžiagos vyrauja Jūsų garderobe. Beje, ilgą laiką buvo manoma, kad piniginė privalo būti tokios pat spalvos kaip rankinė, tačiau ši nuomonė jau kelis metus nėra aktuali, todėl neprivalote suderinti rankinės ir piniginės spalvų. Tačiau galite pagalvoti apie neįprastus sprendimus ir, tarkim, piniginės spalvą derinkite prie šaliko, kepurės ar kitų panašių aksesuarų, kurių surasite čia: https://eavalyne.lt/c/aksesuarai/tekstile/kepures/vyrams. Įvaizdžio spalvinės gamos dermė neleis prašauti pro šalį ir padės išvengti neskoningos išvaizdos.

Taigi, rinkdamiesi naują piniginę įvertinkite jos kokybę, atsižvelkite į savo įpročius ir pasirinkite spalvą, derančią prie garderobo. Kadangi tai vienas iš svarbiausių aksesuarų, kuris naudojamas beveik kasdien, skirkite pakankamai laiko paieškoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE