Pagrindinis > Regione > Kultūra > „Aukso paukštės“ apdovanojimas – Marijampolės meno mokyklos ansambliui „Tūto“ ir jo vadovei Daivai Vosylienei

„Aukso paukštės“ apdovanojimas – Marijampolės meno mokyklos ansambliui „Tūto“ ir jo vadovei Daivai Vosylienei

Marijampolės meno mokykloje iškilmingai įteiktas „Aukso paukštės“ apdovanojimas Nacionalinio kultūros centro geriausiu liaudiškos muzikos ansambliu 2019 m. nominuotam Marijampolės meno mokyklos skudutininkių ansambliui „Tūto“ ir jo vadovei Daivai Vosylienei.

Nominaciją įteikė ir gražiausius sveikinimo žodžius kolektyvui bei jo vadovei Daivai skyrė Lietuvos nacionalinio kultūros centro Mėgėjų meno skyriaus vedėja Jolanta Kisielytė – Sadauskienė, Lietuvos dainų švenčių Ansamblių vakaro meno vadovė, choreografė Leokadija Dabužinskaitė ir Valstybinio ansamblio „Lietuva“ meno vadovas, kompozitorius Giedrius Svilainis.

Šventiniame „Aukso paukštės“ nominacijai skirtame koncerte pasidžiaugti kolektyvo sėkme susirinkusiems svečiams ansamblis „Tūto“ dovanojo nuostabią, kolektyvo išskirtinumą ir profesionalumą pristatančią programą, įrodančią, kad ansamblis verta šio garbingo apdovanojimo.

Apdovanojimo renginyje gražių sveikinimo žodžių ir gausių aplodismentų bei nuoširdžių linkėjimų kolektyvui ir vadovei D. Vosylienei negailėjo Marijampolės meno mokyklos direktorė Rima Kukalienė ir visas kolektyvas, Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Asta Vaznienė, Kultūros centro direktorė Rima Striaušienė, meno kolektyvų atstovai ir kiti svečiai.

Ansamblis „Tūto“ savo kūrybinį kelią pradėjo 2012 m. Ir nors kolektyve nuolat atsinaujina sudėtis, tvirtas noras muzikuoti liaudies instrumentais, ne tik skudučiais, bet ir kanklėmis, ansamblio vadovės mokytojos D. Vosylienės nuoširdus darbas ir atsidavimas kūrybinei veiklai, sistemingas ieškojimas naujų skudučiavimo būdų, puiki kolektyvo muzikavimo kokybė ir susiklausimas, repertuaro plėtra buvo įvertintas aukščiausiu meno mėgėjų kolektyvų įvertinimu Lietuvoje.

2019 m. kolektyvo vadovė Daiva Vosylienė apdovanota Šv. Jurgio, Marijampolės globėjo, medaliu už nuopelnus ugdant mokinių meilę liaudies instrumentams.

Šis garbingas Lietuvos liaudies kultūros centro ir Pasaulio lietuvių dainų šventės fondo „Aukso paukštės“ apdovanojimas, įteiktas Marijampolės meno mokyklos ansambliui „Tūto“ ir jo vadovei Daivai Vosylienei, yra jau šešta „Aukso paukštė“ parskraidinta į Marijampolę.

Nuoširdžiai džiaugiamės šiuo garbingu apdovanojimu, sveikiname ir linkime, kad „Aukso paukštė“ įkvėptų naujiems kūrybiniams darbams, tobulėjimui ir kolektyvo gyvavimui!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE