Pagrindinis > Dėmesio! > Bėgime už Marijampolę – ypatingas dėmesys vaikams

Bėgime už Marijampolę – ypatingas dėmesys vaikams

 

Jau penktus metus gegužės 27 d. už Marijampolę kviečiami bėgti ne tik šio miesto gyventojai, bet ir svečiai iš visos Lietuvos bei užsienio. Kasmet bėgime dalyvauja bei savo jėgas išbando ir vaikai. Kai kurie penkemečiai kartu su tėvais yra įveikę net penkių kilometrų trasą. Tačiau bėgimo organizatoriai vaikus tradičiškai kviečia į penkių šimtų metrų bėgimą, kuris 10.30 val.  vyks šalia pagrindinio starto, prie Marijampolės kultūros centro. Pagrindiniu šio bėgimo rėmėju tapo „UAB Kazakevičiaus implantalogijos centras“, kurio dėka vaikų prie starto lauks balionai, pramogos ir smagi loterija.

„Turbūt man, kaip ir daugeliui, nuoširdžiausia ir įspūdingiausia bėgimo už Marijampolę dalis yra vaikų bėgimas. Tai jų pirmi medaliai, pasididžiavimas savo jėgomis, pažintis su sportu, tie rimti veidai artėjant prie finišo ir vaikiškos šypsenos“, – sako vaikų bėgimo organizatorė Vaida Kelerytė – Burokienė.

Pasak jos, šias metais kiekvienas įveikęs 500 metrų vaikų bėgime bus apdovanojamas ne tik medaliu, bet specialiai bėgimo partnerių įstaigtu dovanėlėmis – „Playmobil“ žaisliuku bei ekologiška „Auga“ sriuba. Todėl tikimasi sulaukti dar daugiau mažųjų dalyvių. Šio bėgimo tikslas sudominti mažuosius sportu, įtraukti į miesto dienų renginius, jų bėgimo laikas nematuojamas.

Mažuosius bėgikus galima registruoti svetainėje www.marijampolesbegimas.lt, registracija į 500 m. Vaikų bėgimą yra nemokama visą laikotarpį, išskyrus renginio dieną – registracija prie starto kainuos du eurus, todėl renginio organizatoriai ragina registruotis iki gegužės 26 d. internetinėje bėgimo svetainėje. Trasą patiems mažiausiems įveikti gali padėti ir tėvai.

Tradiciškai bėgam už Marijampolę renginyje visi galės rinktis kokį atstumą nori bėgti: pusmaratonį – 21,98 km, 10 km arba 5 km distanciją. Таip pat bus rengiamas šiaurietiškas ėjimas – pažintinis žygis.

Organizatorių informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE