Pagrindinis > Naujienos > Biblioteka – lyg augantis kristalas

Biblioteka – lyg augantis kristalas

2014 m. lapkričio 5 d. Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka pakvietė į tarptautinę konferenciją „Bibliotekos socialiniams pokyčiams 2014: bibliotekos ES informacijos, mokslo ir kultūros politikoje“, kurioje ekspertai iš Lietuvos ir užsienio šalių  dalinosi patirtimi bei diskutavo apie bibliotekų vaidmenį ir iššūkius ES politikos kontekste. Pranešimus konferencijoje skaitė Europos Sąjungos valstybių (Lietuvos, Latvijos, Estijos, Čekijos, Didžiosios Britanijos, Nyderlandų), šalių kandidačių (Turkijos) ir ES partnerių (Kataro) atstovai.

 Konferencijoje dalyvavo ir Marijampolės miesto atstovai: Marijampolės savivaldybės tarybos narė Snaiguolė Raguckienė, Marijampolės savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėja Jūratė Zakarevičienė, Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos direktorė Daiva Kirtiklienė ir vyriausioji metodininkė Alma Stočkuvienė, Marijampolės savivaldybės švietimo įstaigų bibliotekininkų būrelio pirmininkė Laima Vaičiūnienė.

Konferencija įkvėpė programuoti savo darbo sėkmę, padėjo įgyti patirčių, paskatino bendrauti ir dalintis žiniomis. Biblioteka – tai vieta tobulėjimui, mokymuisi visą gyvenimą, patikimiausias mokslinės komunikacijos plėtros laukas.

Laima VAIČIŪNIENĖ 

Marijampolės savivaldybės švietimo įstaigų bibliotekininkų būrelio pirmininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE