Pagrindinis > Dėmesio! > Daiktų žymėjimas – efektyvi prevencija

Daiktų žymėjimas – efektyvi prevencija

 

2014 m. gegužės 07 dieną Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (aps. VPK) Viešosios tvarkos skyriaus (VTS) Miesto policijos nuovados pareigūnai kartu su vykstančio projekto „Savanoriai – žmonių saugumui“ dalyviais pradėjo prevencinę akciją „Daiktų žymėjimas“. Šia akcija siekiama paskatinti asmenis labiau saugoti asmeninius daiktus. Daiktai buvo žymėti Marijampolės mieste esančiose Marijonų, Šv. Cecilijos, Rygiškių Jono gimnazijose. Apsilankymų metu savo daiktus pažymėjo šių švietimo įstaigų moksleiviai ir jų mokytojai. Pažymėti  net 275 daiktai: mobiliojo ryšio telefonai, nešiojamieji ir planšetiniai kompiuteriai, dviračiai. Pažymėti daiktai užregistruoti policijoje, juos vagysčių atveju lengviau surasti ir grąžinti teisėtiems savininkams.

Akcijos „Daiktų žymėjimas“ metu planuojama žymėti daiktus kitose švietimo įstaigose ir Marijampolės savivaldybės administracijos seniūnijose.

Jei jūsų įmonė, įstaiga, organizacija norėtų pažymėti daiktus,  prašome iš anksto susisiekti su Marijampolės aps. VPK bendruomenės pareigūnais R. Bendoriumi ar D. Padimansku tel. 8-655-48060, 8-655-48062.

Informuojame, kad daiktų žymėjimas policijoje yra nemokamas, tačiau asmuo, norintis pažymėti vertingus daiktus, turi pateiki asmens dokumentą.

Kviečiame aktyviai dalyvauti „Daiktų žymėjimo“ akcijoje !

Marijampolės apskrities VPK informacija

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE