Pagrindinis > Dėmesio! > ,,Didžioji pavasario mugė’’ vėl aplankys Marijampolę

,,Didžioji pavasario mugė’’ vėl aplankys Marijampolę

 

Pavasarį visoje Lietuvoje džiaugsmingai pasitinkančių mugių tradicija neapleis ir Marijampolės, kur balandžio 8 dieną Jono Basanavičiaus aikštė atgis ne pirmus metus iš eilės organizuojamu ir visų laukiamu renginiu ,,Didžioji pavasario mugė’’. Tai – tradicinė mugė, suburianti ūkininkus, sodininkus, daržininkus, tautodailininkus ir tiesiog visus norinčius nudžiuginti lankytoją jam parduodant savo išaugintą ar pagamintą produkciją.

Nuo 10 iki 16 val miesto centre Marijampolės gyventojus ir miesto svečius džiuginsiantis renginys yra išskirtinis, nes jo metu pagarba atiduodama viskam, kas pulsuoja tradicijomis. Čia prekiaujama ne tik kaimiškais maisto produktais, inventoriumi daržui ar sodui, sodinukais, daigais, dekoratyviais augalais, bet ir tautodailininkų dirbiniais ir kt., vengiama tik alkoholio.

Tradicijas kuriame ir išsaugome kartu, tad susitikime balandžio 8 dieną 10-16 valandomis Jono Basanavičiaus aikštėje, Marijampolėje. Platesnę informaciją ir registraciją rasite apsilankę Festivus.lt

Komentaras “,,Didžioji pavasario mugė’’ vėl aplankys Marijampolę

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE