Pagrindinis > Naujienos > Dovana miestui – naujas laisvalaikio praleidimo būdas Poezijos parke

Dovana miestui – naujas laisvalaikio praleidimo būdas Poezijos parke

Marijampoliečius ir miesto svečius į taip pamėgtą Poezijos parką trauks nauja laisvalaikio praleidimo priemonė – šaškių ir šachmatų žaidimo stalas.

„Renovuoti parkai puiki laisvalaikio praleidimo erdvė, čia žmonės renkasi laiką praleisti su savo vaikais, draugais, sportuoti, o dabar galės skirti laiko ir intelektualiniam bendravimui bei žaidimui gryname ore“, – sako asociacijos „Marijampoliečiai“ pirmininkė Vaida Kelerytė-Burokienė. Tikimasi, kad šis atnaujinimas pritrauks ir vyresnio, ir jaunesnio amžiaus loginių žaidimų mėgėjus.

Pasak jos, tokios mažosios laisvalaikio erdvės yra pasiteisinusios įvairiuose Lietuvos miestuose, kur žmonės atsinešta nebūtinai šaškes ar šachmatus, bet tiesiog žaidžia pasidėję akmenukus ar kitus stalo žaidimus ir taip leidžia laiką drauge miesto erdvėse.  

Idėją įgyvendinti pavyko, kai asociacija „Marijampoliečiai“ parengė paraišką internetinėje platformoje „Geri darbai“ ir praėję pirmąją atrankos etapą paprašė marijampoliečių palaikymo balsuojant elektroninėje platformoje – sulaukę daugiau palaikymo iš visų kitų pateiktų idėjų, laimėjo galimybę ją realizuoti.

Taip pat ši iniciatyva leis vasaromis asociacijos „Marijampoliečiai“ organizuojamus filmo vakarus, sporto ir kultūros renginius po atviru dangumi papildyti stalo futbolo, teniso ir kitų stalo žaidimų turnyrais. Šis projektas leido įsigyti minėtas laisvalaikio praleidimo priemones, kuriomis šiltuoju metų laiku Poezijos parke galės pasinaudoti visi marijampoliečiai, o šaltuoju periodu – laisvalaikio praleidimo priemonėmis galės naudotis nevyriausybinių organizacijų nariai. 

Аsociacija „Marijampoliečiai“ dėkoja žmonėms ir organizacijoms, kurie prisidėjo prie naujų ir pozityvių pokyčių Marijampolės mieste.

Asociacijos „Marijampoliečiai“ informacija

Nuotraukoje – idėjos autoriai: asociacijos „Marijampoliečiai“ pirmininkė Vaida Kelerytė-Burokienė ir Marijampolės savivaldybės tarybos narys Ramūnas Burokas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE