Pagrindinis > Naujienos > Naujos klubo „Torpedos“ pergalės

Naujos klubo „Torpedos“ pergalės

Lapkričio 27–28 dienomis  įvyko XI-asis atviras 2015 m. Lietuvos veteranų plaukimo čempionatas.  Moderniame Kauno „Girstučio“ baseine varžėsi 222  sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos,  Rusijos. Varžybose startavo ir 12 Marijampolės klubo „Torpedos“ narių:  Aldona Mažėtienė, Margarita Cinelienė , Ilona Šufinskienė, Jūratė Pranckevičienė, Stasys Grigas, Valdimaras Paludnevičius, Antanas Guoga, Gediminas Šenfeldas, Vilmantas Krasauskas, Saulius Bražukas, Arūnas Virbickas ir Žilvinas Grigaitis.

Sėkmingai pasirodę klubiečiai individualiose rungtyse iškovojo 23 aukso medalius. Net penkis medalius laimėjo G. Šenfeldas, po 4 iškovojo S. Grigas ir V. Krasauskas. Trimis medaliais liko patenkintas A. Guoga, dviem – J. Pranckevičienė ir M. Cinelienė. Po vieną medalį pavyko iškovoti A. Virbickui, A. Mažėtienei ir jaunajam klubo nariui Ž. Grigaičiui. Dar po 2 medalių komplektus laimėjo vyrai (amžiaus grupėje 240+)  estafetėse 4×50 m kompleksu ir 4×50 m laisvu stiliumi. Plaukdamas 200 m laisvu stiliumi, Vilmantas Krasauskas pagerino Lietuvos plaukimo veteranų rekordą.

Čempionatas buvo puikiai organizuotas. Dalyviai dėkingi organizatoriams ir teisėjams už  profesionalų ir operatyvų  darbą.