Pagrindinis > Naujienos > Vyriausybės rūmuose pagerbtos ir Marijampolės „Torpedos“

Vyriausybės rūmuose pagerbtos ir Marijampolės „Torpedos“

Gruodžio 2 dieną Vyriausybės rūmuose vyko III Europos veteranų žaidynių Nicoje čempionų ir prizininkų pagerbimo vakaras. Žaidynėse Lietuvos sportininkai iškovojo 94 medalius. 95-asis, suvenyrinis, buvo įteiktas Premjerui A. Butkevičiui. Po šiltų premjero Algirdo Butkevičiaus, sporto departamento generalinio direktoriaus Edžio Urbanavičiaus, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto vadovės Dainos Gudzinevičiūtės ir meistrų asociacijos „Penki žiedai“ prezidento Sauliaus Galadausko sveikinimo žodžių buvo apdovanoti varžybų prizininkai. Sveikinimo raštus iš Premjero A. Butkevičiaus ir atminimo dovanas iš Kūno kultūros ir sporto departamento generalinio direktoriaus E.Urbanavičiaus rankų gavo ir Marijampolės plaukimo veteranų klubo „Torpedos“ nariai: Valdimaras Paludnevičius, Stasys Grigas, Antanas Guoga, Gediminas Šenfeldas, Vilmantas Krasauskas ir Aldona Mažėtienė.

„European Masters Games 2015“ žaidynėse Marijampolės meistrų klubo „Torpedos“ plaukikams pavyko iškovoti 18 medalių: 4 aukso, 5 sidabro, 9 bronzos.

Pagerbimo vakare išgirsti žodžiai marijampoliečius dar labiau paskatino puoselėti fizines ir dvasines galias, sportuoti ir toliau garsinti Lietuvos vardą sporto arenose.

Klubo „Torpedos“ informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE