Pagrindinis > Regione > Mes ir įstatymas > Eismo taisyklės po krepšinio pergalių tebegalioja

Eismo taisyklės po krepšinio pergalių tebegalioja

Šiomis dienomis turbūt visi Lietuvos piliečiai gyvena krepšiniu. O kai Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė žaidžia pergalingai beveik visas rungtynes, krepšinio aistruolių emocijos būna sunkiai suvaldomos. Po kiekvienų pergalingų rungtynių marijampoliečiai, ypač jaunimas, su savo ar tėvų automobiliais išvažiuoja į gatves išlieti emocijų, kurios kartais būna perdėtai išreikštos, įsivaizduojant, kad tuo metu pateisinama bet kokia veikla.

Vienas pergalingas varžybas atsimins ir marijampolietis, kuris ant savo automobilio „VW Passat“ stogo sugalvojo pavežioti draugus. Tokį vaizdą užfiksavę miesto stebėjimo kameromis, policijos pareigūnai pradėjo tyrimą. Paaiškėjo, kad tai I. M., gimęs 1991 m. Jam Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (aps. VPK) Kelių policijos skyriaus pareigūnai už chuliganišką vairavimą, kurio metu kitų asmenų saugumui buvo kilusi reali grėsmė, surašė administracinį teisės pažeidimo protokolą, paskyrė 1500 litų baudą ir atėmė teisę vairuoti transporto priemones 12 mėnesių.

Kitą Kelių eismo taisyklių pažeidėją – krepšinio sirgalių taip pat užfiksavo miesto stebėjimo kameros. Jis su automobiliu, specialiai paruoštu pasaulio krepšinio varžyboms, važiavo neprisisegęs saugos diržo. Tyrimo metu paaiškėjo, kad marijampoliečio vairuojamas „Audi 80“, nudažytas Lietuvos valstybės vėliavos spalvomis, su užrašu „Už Lietuvą“, yra nedraustas, jam neatlikta valstybinė techninė apžiūra. Be to, ant jo buvo pritvirtinti kitam automobiliui priklausantys valstybinio numerio ženklai. Už šį pažeidimą R. A., gimusiam 1983 m., Kelių policijos skyriaus pareigūnai atėmė teisę vairuoti transporto priemones 9 mėnesiams.

 Marijampolės aps. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai primena, kad net ir tokių džiugių akimirkų metu, kai Lietuvos rinktinė laimi, privaloma laikytis Kelių eismo taisyklių. Už grubius pažeidimus bus taikoma administracinė atsakomybė.

Marijampolės aps. VPK Kelių policijos skyriaus informacija

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE