Pagrindinis > Naujienos > Marijampolėje vyko atrankinės seniūnijų sporto žaidynės

Marijampolėje vyko atrankinės seniūnijų sporto žaidynės

Marijampolėje vyko VII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių antro etapo varžybos. Devyniose skirtingose sporto šakų rungtyse savo jėgas išmėgino 264 dalyviai iš Lazdijų, Varėnos, Vilkaviškio, Šakių rajonų, Alytaus, Druskininkų, Kalvarijos, Kazlų Rūdos ir Marijampolės savivaldybių. Sporto mėgėjai varžėsi krepšinio, futbolo, paplūdimio tinklinio, stalo teniso, virvės traukimo, smiginio, šaškių ir šachmatų sporto šakose, seniūnai jėgas išbandė seniūnų trikovės varžytuvėse.

Susirinkusius žaidynių dalyvius sveikino Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Gintautas Stankevičius, Švietimo, kultūros ir sporto departamento direktorius Vygantas Dilys, Sporto skyriaus vedėjas Vytautas Papečkys. Visi sveikinę linkėjo, kad varžybos būtų kupinos ne tik pergalių, bet ir džiugių bendrystės akimirkų, nes tai yra tradicinė sporto mėgėjų šventė, kasmet sulaukianti vis didesnio susidomėjimo, ir kvietė ne tik siekti pergalių, bet ir pasigrožėti Marijampolės miestu. Dalyvius nuotaikingu šokiu sveikino šokių kolektyvo „Arabeskas“ šokėjos.

Nugalėtojus pasveikino ir apdovanojimus įteikė Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ generalinis sekretorius Giedrius Grybauskas, kviesdamas ne tik Marijampolės zonos varžybų seniūnijų nugalėtojus, bet ir visus žaidynių dalyvius susitikti rugsėjo 13 d. Prienuose vyksiančiose finalinėse varžybose.

Į finalines varžybas Prienuose vyks I-III vietas užėmusios komandos. Išimtis tik tarp futbolo komandų – tik dvi stipriausios zonos komandos patenka į finalines varžybas.

Marijampolės savivaldybei Prienuose atstovaus Degučių seniūnijos moterų krepšinio ir šaškių komandų, Mokolų seniūnijos krepšinio senjorų ir paplūdimio tinklinio moterų komandų, Narto seniūnijos šachmatų komandos, Marijampolės seniūnijos virvės traukimo ir Šunskų seniūnijos futbolo komandos sporto mėgėjai bei Mokolų seniūnijos seniūnė Eglė Plikaitienė.

Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės – didžiausios neprofesionalių sportininkų žaidynės Lietuvoje, kuriose dalyvauja visi laisvalaikiu užsiimantys sportu – nuo krepšinio iki šaškių. Žaidynių tikslas – sistemingai skatinti mėgėjišką sportą visuose šalies regionuose ir propaguoti aktyvų gyvenimo būdą.

Žaidynes organizuoja Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ kartu su savivaldybėmis.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Viešųjų ryšių tarnyba

Danguolės MICUTIENĖS nuotraukos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE