Pagrindinis > Dėmesio! > Prisidėkite prie Marijampolės įvaizdžio gerinimo (apklausa)

Prisidėkite prie Marijampolės įvaizdžio gerinimo (apklausa)

 

Asociacija „Marijampoliečiai“, bendradarbiaudama su Marijampolės savivaldybe, kurs reprezentacinį vaizdo klipą apie Marijampolę. Ši jaunimo organizacija sukūrė vaizdo klipą  „Happy from Marijampolė“, kuris sumušė vaizdo klipų peržiūrų apie Marijampolę rekordus.

Organizacijos atstovai Kovo 11 – ąją  organizavo visų jaunimo organizacijų sąšauką pasveikinti Laisvę, liepą sukvietė miestiečius giedoti Tautišką giesmę, organizavimo masinį bėgimą už Marijampolės miestą, nuolat kuria jaunimo laidą, o dabar pakvies miestiečius įsitraukti ir į reprezentacinio video kūrimą.

„Siekiame sukurti video klipą, kuris ne tik reprezentuotų miesto erdvėse vykstančius pokyčius, bet ir sąmonėje vykstančias transformacijas – moderniai, pilietiškai mąstančius miestiečius. Miesto įvaizdis savaime nesiformuoja, tam reikia dėti kryptingas pastangas. Todėl kviečiame bendruomenę įsitraukti į video filmo kūrimą teikiant savo pasiūlymus“, – ragino asociacijos vadovė Vaida Kelerytė.

Apklausą galite užpildyti šioje nuorodoje http://apklausa.lt/f/marijampoles-reprezentacinis-video-harjh1e/answers/new.fullpage arba portale www.marijampolieciai.lt

Asociacija „Marijampoliečiai“ – nevyriausybinė jaunimo organizacija, vienijanti aktyvius ir pilietiškus žmones, siekianti skleisti objektyvią informaciją apie visuomenėje vykstančius procesus Marijampolėje ir Lietuvoje bei jų įtaką žmonėms. Organizacijos tikslas – ugdyti pilietiškus, visuomeniškai aktyvius, kritiškai mąstančius žmones regione. 

Asociacijos „Marijampoliečiai“ inform.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE