Pagrindinis > Naujienos > Futbolo turnyre „Futbolas vaikščiojant“ dalyvavo 16 komandų

Futbolo turnyre „Futbolas vaikščiojant“ dalyvavo 16 komandų

Kovo 15 d. Kauno LFF treniruočių futbolo centre įvyko antrasis Lietuvos futbolo federacijos ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos organizuojamas futbolo turnyras „Futbolas vaikščiojant“.

„Futbolas vaikščiojant“ vis labiau populiarėjanti futbolo žaidimo rūšis Lietuvoje, kur savo galimybes gali išmėginti kiekvienas. Jau trys metai aktyviai populiarinimas projektas apjungia vis daugiau savivaldybių, kur pagrindinį vaidmenį atlieka – visuomenės sveikatos biurai. O pats žaidimas yra ganėtinai paprastas: svarbiausia visus veiksmus atlikti vaikščiojant, t.y. visada viena koja turi būti ant žemės. Pačios žaidimo taisyklės yra lanksčios, priklausomai kiek komandą sudaro narių, taip pat stengiant išvengti traumų – žaidžiama su minkštu kamuoliu.

Į turnyrą atvyko komandos iš įvairių miestų: Kelmės („GGN Paprūdžiai“), Nidos (Neringos socialinių paslaugų centras „Nidos stirnos“), Tauragės („Tauras“, „Zumpė“, „Beržė“), Plungės („Bičiuliai“, „Žaibas“, „Minija“), Marijampolės (FK „Sūduvos pelėdos“), Klaipėdos (SIŽGB „Kaipėdos Viltis“-„Vilčiukai“, Klaipėdos miesto žmonių su negalia sporto klubas „Žuvėdra“, biudžetinė įstaiga socialinių pasulaugų centras „Klaipėdos lakštutė“), Tytuvėnų („TAU“), Adakavo (Adakavo socialinių paslaugų namų Tauragės padalinys), Mažeikių („Širšės“, „Ereliai“), Gargždų („Minija“).

Futbolas vaikščiojant aktyviai populiarinamas visuomenės sveikatos biurų, kuomet yra įtraukiami vyresnio amžiaus, bei žmonės, turintys fizinę negalią. Žemaitijoje „Futbolas vaikščiojant“ išpopuliarėjo aktyvių visuomenės priežiūros sveikatos biurų specialistų iniciatyva, kurie savo nuoširdumu ir aktyvumu užburia visus. Aktyviai į „Futbolas vaikščiojant“ įsitraukia dailiosios lyties atstovės, o antrame turnyre jau buvo galima išvysti daugumoje komandų žaidžiant kartu su moterimis ir vyrus. Šiame žaidime mes visi esame lygūs, todėl nenuostabu, kad šis žaidimas skatina įsitraukti ir žmones, turinčius specialių poreikių, o futbolo aikštelėje mes galėjome išvysti pagarbą vienas kitam, o tai yra pagrindinė mūsų stipribė, vienijanti mus visus – pasakojo Lietuvos masinio futbolo asociacijos vadybininkas Martynas Karpavičius.

Komandos žaidė futbolo varžybas, suskirstytos į grupes, po kurių komandos susitiko papildomose varžybose, ketvirfinalyje, pusfinaliuose ir finaluose. Po emocingų ir aktyvių futbolo varžybų paaiškėjo, kad pirmąją vietą iškovojo Tauragės „Tauro“ žaidėjai, antrą vietą užėmė Plungės „Minija“, trečiosios vietos prizai atiteko Plungės „Žaibas“ komandai, kuri po įtemptų rungtynių įveikė vienintelę komandą iš Sūduvos krašto Marijampolės „Sūduvos pelėdas“.

Tarp futbolo rungtynių, dalyviai galėjo išbandyti savo galimybes „Goball“ pramogose, kuriose visi dalyviai išbandė savo taiklumą.  

Varžyboms teisėjavo Deimantė Bikutė, Lina Skladaitytė, varžybose puikią atmosferą kūrė Valdas Knyzelis, pramogų zonoje dalyvius įtraukė Aurimas Žemaitis. Dalyvių sveikata rūpinosi Regimantas Vasiliauskas.

Turnyro akimirkas įamžino fotografas Elijus Kniežauskas.

Renginio draugai: aktyvių pramogų nuoma laisvalaikiui „Goball“, Lietuvos futbolo federacija.

Džiaugiamės Džiaugsmas po pergalės Emocijos po pergalės Futbolo rungtynių akimirka Futbolo šventės dalyviai Kam perduoti kamuolį Laukiam rungtynių Lina Skladaitytė teisėjavo varžyboms Pagarba Perdavimas Pergalė Pergalingos nuotaikos Pozuojam po turnyro Varausi kamuolį Varžybų akimirkos Varžomės lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE