Pagrindinis > Dėmesio! > Į Marijampolę atvyksta Kakės Makės batutų parkas!

Į Marijampolę atvyksta Kakės Makės batutų parkas!

 

Rugpjūčio 11-12 dienomis Marijampolėje, Jono Totoraičio progimnazijos stadione (Dariaus ir Girėno g. 7) įsikurs Kakės Makės pramogų parkas. Spalvingi, pripučiami batutai užims visą stadioną. Čia bus galima siausti vaikų pamėgtų personažų pasaulyje: Supertėčio, Dantukų fėjos, Netvarkos Nykštuko, Nanaisos ir Mamaisos bei kitų padūkėlių erdvėse.

Įrengtą parką sudarys net 14 skirtingų dalių, kurių aukštis svyruoja nuo 2 iki 4 metrų. Šiame parke ant pripučiamų batutų gali pramogauti tiek vaikai, tiek suaugusieji. Tai – pirmoji Lietuvoje teminė pripučiamų batutų erdvė, skirta visai šeimai.

Mažyliams iki trejų metukų yra skirta speciali Pabiručių zona, kurioje jie gali saugiai žaisti prižiūrimi suaugusiųjų arba kartu su jais.

Kakės Makės batutų parkas yra mobilus, todėl gali išdygti bet kurioje Lietuvoje vietoje. Į Marijampolę atrakcionai.lt komanda užsuks ne atsitiktinai. Pasak įmonės atstovų, sprendimas užsukti į Suvalkiją buvo priimtas po to, kai jų pašto dėžutė buvo užpilta marijampoliečių prašymais atvykti ir jį jų miestą.

„Nusprendėme, kad toks gyventojų aktyvumas turi būti įvertintas. Todėl keliaujame į Marijampolę ir tikimės, kad galėsime iš širdies pasiausti“, – sako projekto atrakcionai.lt vadovas Vytenis Benetis.

Abejojančius ar verta užsukti į parką atrakcionai.lt komanda kviečia į virtualią ekskursiją: 

https://atrakcionai.lt/smagu/kakesmakesbatutuparkas

O tie, kurie nori pasiausti amžinos vaikystės šalyje, Kakės Makės batutų parke yra laukiami šeštadienį nuo 12 iki 21 val. bei sekmadienį nuo 10 iki 20 val.

Bilieto kaina: pramogos visame parke – 30 min. – 5 eurai, valanda – 8 eurai. Taisyklė paprasta: moka vaikai, tėvams, seneliams ar globėjams įėjimas į parką nekainuoja.

Dėmesio! Čia lietūs lyja, čia Lietuva, todėl esant nepalankioms oro sąlygoms (lietui, griaustiniui), parkas neveiks.

Daugiau informacijos: www.atrakcionai.lt

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

3 komentarai(-ų) “Į Marijampolę atvyksta Kakės Makės batutų parkas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE