Pagrindinis > Dėmesio! > Į Vytauto Didžiojo parką sugrįžta garsiniai pasakų skaitymai!

Į Vytauto Didžiojo parką sugrįžta garsiniai pasakų skaitymai!

 

Artėjant vasarai į Vytauto Didžiojo parką sugrįžta teatralizuoti pasakų skaitymai mažiesiems marijampoliečiams ir miesto svečiams!

Jau ketvirtus metus Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Vaikų edukacijos ir laisvalaikio centro darbuotojai ketvirtadieniais organizuoja šventę vaikams. Skaitomos pačios įdomiausios pasakos ar istorijos, žaidžiami žaidimai ir spendžiamos užduotys.

Šiais metais teatralizuotų pasakų skaitymo sezonas tęsis gegužės-rugsėjo mėn. ir papildys „Marijampolė – Lietuvos kultūros sostinė 2018“ programą.

Prieš metus įvyko 5 skaitymai, kurie pritraukė ypatingai daug klausytojų, o šiais metais kiekvieną ketvirtadienį planuojama surengti daugiau nei 10 tokių skaitymų, todėl smagi šventė tęsis iki pat rudens. Vaikai susitiks ne tik su pasakų personažais, bet ir sulauks svečių iš kitų įstaigų.

Kol vaikai skaitys, tėveliai galės ramiai laiką leisti mobilioje bibliotekoje, kur ras naujausias knygas ir periodinius leidinius.

Su šūkiu „Aš skaitau!“ bibliotekos mažieji skaitytojai pasitiks vasarą.

Visų garsinių skaitymų metu mažieji bibliotekos skaitytojai bus kviečiami dalyvauti akcijoje „Aš skaitau!“. Tereikia paimti knygą Vaikų literatūros skyriuje, ją perskaityti, o grąžinant – gauti kuponą. Užpildytą kuponą mesti į akcijai skirtą dėžę ir sekti informaciją apie laimėtojų traukimą bibliotekos interneto svetainėje marvb.lt, Multicentro ir bibliotekos Facebook.com paskyrose. Kuo daugiau bus perskaityta knygų, tuo didesnė tikimybė laimėti!

Sėkmės ir iki susitikimo teatralizuotų pasakų skaitymo sezono atidaryme „Po saulėtu dangum“ jau šį ketvirtadienį, gegužės 24 d. 15:00 val. Vytauto Didžiojo parke. Vaikų lauks pasakos ir smagios pramogos, suaugusiųjų – mobili biblioteka, šaškės, bibliotekos portalo „Noriu žinoti“ komanda su užduotimis!

Raminta Liubelionienė

Vaikų edukacijos ir laisvalaikio centro vedėja

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE