Pagrindinis > Regione > Ekonomika > „IKEA Industry Lietuva“ atidaro atnaujintą ir papildomai 30 000m2 išaugusią baldų gamyklą Kazlų Rūdoje

„IKEA Industry Lietuva“ atidaro atnaujintą ir papildomai 30 000m2 išaugusią baldų gamyklą Kazlų Rūdoje

Šiandien „IKEA Industry Lietuva“ kartu su kolegomis, partneriais, valdžios ir žiniasklaidos atstovais iškilmingai atidarė atnaujintą ir išaugusią baldų gamyklą Kazlų Rūdoje. Investavus 63 milijonų eurų, „IKEA Industry Lietuva“ yra tarp penkių didžiausių baldų gamintojų šalyje, siūlančių modernią darbo vietą tvarios gamybos procesuose.

Pasak „IKEA Industry Lietuva“ generalinės direktorės Ingos Urbonavičiūtės, atnaujintos gamyklos atidarymas dar labiau sustiprins baldų gamybos pozicijas Kazlų Rūdoje: „Šiandien yra ypatinga diena, kadangi atveriame duris išaugusiai gamyklai kartu stiprindami jau dešimtmetį gyvuojančią „IKEA Industry Lietuva“, –  sako įmonės vadovė.

Naujos kartos gamykla

„Naujojoje 30 000m2 gamykloje įdiegta naujausia įranga ir technologijos, kurios iš esmės padidins baldų gamybos apimtis ir padės pagaminti daugiau mažesnėmis sąnaudomis“ , –  teigia „IKEA Industry Lietuva“ gamyklos vadovas Kęstutis Čičinskas bei priduria, kad automatizavimo lygis nuo šiol bus kur kas didesnis, įskaitant modernią autonominę kokybės kontrolės sistemą, užtikrinančią aukščiausios kokybės produktus, kurių klientai tikisi.

Naujosios investicijos įneš pozityvių pokyčių ir patiems darbuotojams – nuo naujausių erdvių ir veiklų iki patobulintos ergonomikos, į pakavimo liniją integruojant robotus. „IKEA Industry Lietuva“ kelia sau tikslą ir toliau būti saugia ir modernia darbo vieta. Pasak K. Čičinsko, išaugęs automatizacijos lygis pareikalaus naujų darbuotojų įgūdžių, kuriems įgyti bus suteikiamos mokymosi galimybės pas tiekėjus ir kituose „IKEA Industry“ padaliniuose visoje Europoje. „Vadovaudamiesi IKEA vertybėmis, norime būti vertinami kaip patrauklus darbdavys, užtikrinantis lygias galimybes. Mes vertiname paprastumą, susikalbėjimą, dirbame kartu siekdami savo tikslų ir norime viską, ką darome šiandien, rytoj padaryti dar geriau“, –  teigia gamyklos vadovas.

„IKEA Industry Lietuva“ vadovaujasi tvaraus verslo principais, rūpinasi aplinka ir bendruomene. Naujasis gamyklos išplėtimas bei nauja įranga leis dar efektyviau vykdyti gamybą taupant energiją ir žaliavas, generuojant mažiau atliekų.

Apie „IKEA Industry“

 Kazlų Rūdoje esančioje IKEA gamykloje dirba daugiau nei 700 darbuotojų, kurie gamina medienos drožlių plokštes bei baldus.

„IKEA Industry Lietuva“ pagaminama 1,2 mln. vienetų baldų ir 545 tūkst. kubinių metrų drožlių plokščių. Manoma, kad baldų gamybos plėtra leis sukurti 20 naujų darbo vietų ir taip padvigubins gamybos pajėgumus.

Lietuvoje įsikūrus „IKEA Industry“ yra vienas didžiausių darbdavių Kazlų Rūdoje. Šiuo metu darbuotojai iš Kazlų Rūdos sudaro 70% visų dirbančių, o likusi dalis atvyksta iš Marijampolės, Vilkaviškio, Kauno ir kitų miestų.

„IKEA Industry“, esanti Inter IKEA group dalis – didžiausia pasaulyje medinių baldų gamintojų ir neatsiejama IKEA prekės ženklo vertės kūrimo grandis. „IKEA Industry“ turi 43 gamybos padalinius 24 vietose ir 9 šalyse  ir per 20 000 darbuotojų. Kiekvienais metais gamyklose pagaminama daugiau nei 100 mln. baldų vienetų.

„IKEA Industry“ Lietuvoje, Kazlų Rūdoje veikia nuo 2008 m.

Komentaras “„IKEA Industry Lietuva“ atidaro atnaujintą ir papildomai 30 000m2 išaugusią baldų gamyklą Kazlų Rūdoje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE