Pagrindinis > Regione > Kultūra > Išleista Laimos Grigaitytės knyga „Metų etiudai“

Išleista Laimos Grigaitytės knyga „Metų etiudai“

VšĮ „Mūsų savaitė“ neseniai išleido Laimos Grigaitytės knygą „Metų etiudai“. 

„Metų etiudai“, pirmoji žurnalistės, knygų leidėjos Laimos Grigaitytės autorinė knyga,– tai autorės žvilgsnis į nesibaigiančią laiko tėkmę, į neginčytiną, amžiną gamtos ir žmogaus paralelę. Tai – lyrinis prisilietimas prie metų rato, kur pirmapradžiai jausmai, atėję iš amžių glūdumos, gamtos, gyvenimo ritmu žmogų veda link aukščiausių idealų, kūrybos ir svarbiausia – meilės.

Menine kalba pateiktos įžvalgos – tai naujas keliavimas iš mūsų protėvių paveldėtu Rėdos ratu, kiekviename stabtelėjime (mėnesyje) atrandant, išsakant, įtvirtinant amžinąsias vertybes.

„Metų etiudai“ kuria ir ryškiai matomą vaizdą – įsivaizduojamus paveikslus, ir melodingai sudėliotų sakinių muziką. Autorė nepastebimai įtraukia skaitytoją į kasdienį gamtos pasaulį, kurio  vaizdingi aprašymai, kvėpuojantys jausmais, gyvenimo patirtimi ir išmintimi, vainikuojami šviesia mintimi, jog skaitantysis tobulėja kartu…

Knygoje talentingai pateikta žodžio verte autorė kartu atskleidžia, koks gražus, turtingas ir vaizdingas yra lietuviškas žodis. Kyla mintis, kad ši knyga galėtų tapti vadovėliu, atskleidžiančiu lietuviško žodžio puošnumą, mokančiu vaizdingos kalbos.

Knygos dailininkas Vytautas Kalinauskas, redaktorė Irena Zubrickienė, dizaineris Saulius Svilius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE