Pagrindinis > Kitos temos > Išmanioji televizija ir internetas – dar didesniam patogumui

Išmanioji televizija ir internetas – dar didesniam patogumui

Atėjo laikas atsinaujinti savo internetą ir televiziją! Jeigu užsisakysite specialų planą  internetas + išmanioji televizija jums bus pateikta daugybė nuostabių pasiūlymų, kuriuos sunkiai beatrastumėte kur nors kitur. Išmani televizija ir internetas leis mėgautis itin aukšta kokybe ir įgyvendinti įvairius žiūrėjimo bei naršymo poreikius. Skaitykite šį straipsnį ir sužinosite daugiau.

Mėgaukitės įdomiausiomis programomis

Užsakius išmaniąją televiziją atsivers nauji horizontai, kurių nepatyrėte dar niekada anksčiau. Tai ne tik didelė programų gausa, kadangi planu internetas + išmanioji televizija atsirakina 30 kanalų, iš kurių 22 yra HD kanalai. Tuo pačiu naudojantis išmaniąja televizija galima patogiai kurti archyvus, kurie saugomi 14 dienų. 

Jūsų laukia patys nuostabiausi, labai įvairių kategorijų kanalai, pradedant žiniomis, kultūrinėmis, pramoginėmis laidomis ar sportu, baigiant retais kanalais užsienio kalbomis, kuriuose galėsite atrasti ką nors sau naudingo. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių ir užsakius išmaniąją televiziją visi poreikiai gali būti patenkinti. Žiūrėti galima per įvairius išmaniuosius įrenginius, todėl tai suteikia dar daugiau patogumo.

Dar vienas didelis išmaniosios televizijos privalumas – tai galimybė kurti vaikų erdves, mėgautis laidomis ir filmais kartu visai šeimai. 

Dar didesni interneto greičiai

Vienas iš svarbiausių rodiklių užsakant interneto planą, be abejonės, yra jo greitis. Šiuo atveju, plane internetas + išmanioji televizija interneto greitis siekia net iki 100 Mbps Lietuvoje bei 80 Mbps užsienyje. Galimos ir tam tikros greičio paklaidos, kadangi daug kas priklauso nuo konkrečios vietovės, kurioje gyvenate. Siūlomas neribotas duomenų kiekis visą parą.

Jeigu jūsų poreikiai netikėtai pasikeistų ir norėtumėte ko nors kito, užsakytą planą galėsite nutraukti nemokamai. Pasidomėkite sutarties sąlygomis atidžiau, o jeigu kartais kiltų kokių nors neaiškumų ar klausimų – būtinai pasitarkite su specialistais. 

Jeigu jau išsirinkote, kokia televizija ir internetas jums labiausiai tiktų, esate nusižiūrėję sau labiausiai priimtiną planą – metas nieko nelaukti ir įsigyti. Tai bus žymiai pigiau nei užsakinėti televiziją arba internetą atskirai. Asortimente rasite geras kainas ir puikius pasiūlymus įvairiausiems naršymo bei žiūrėjimo poreikiams.

Komentaras “Išmanioji televizija ir internetas – dar didesniam patogumui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE