Pagrindinis > Naujienos > Jau tradiciškai parašiutų sporto tikslaus nusileidimo čempionate – laurai marijampoliečiams

Rugpjūčio 5–7 dienomis Sasnavos aerodrome vyko atviras XXXII Lietuvos parašiutų sporto tikslaus nusileidimo čempionatas, kuriame dalyvavo Lietuvos, Daugpilio (Latvija) klubo, Švedijos, Lenkijos sportininkai, Lietuvos bei Latvijos kariuomenių komandos.

Dalyviai varžėsi dviejose įskaitose: buvo nustatyti Lietuvos parašiutų sporto tikslaus nusileidimo čempionai ir prizininkai, antroje įskaitoje – atviro Lietuvos parašiutų sporto čempionato laimėtojai.

Asmeninėje įskaitoje absoliučiu varžybų nugalėtoju (9 šuolių rezultatas – 0,08 cm) tapo marijampolietis Edgaras Danilaitis, antrąją ir trečiąją vietas užėmė taip pat Marijampolės aeroklubo sportininkai: Gediminas Jankauskas ir Lukas Kučinskas.

Atviro Lietuvos parašiutų sporto čempionato komandinėse rungtyse pirmąją vietą iškovojo Marijampolės 1-oji komanda (komandos nariai: Edgaras Danilaitis, Deividas Raguckas, Juozas Kriščiūnas ir Šarūnas Šulčius), antrąją vietą Marijampolės 2-oji, trečiąją –Latvijos kariuomenės komandos.

Pirmą kartą nacionaliniame čempionate buvo skaičiuojama senjorų (45 m. ir vyresnių amžiaus grupėje) tikslaus nusileidimo rungtis. Dalyvauti užsiregistravo 12 senjorų, iš jų 5 marijampoliečiai. Pirmąją vietą laimėjo senjoras iš Lenkijos Walter Samojlik, antrąją -– Latvijos sportininkas Jevgenijs Fjodorovihs, trečiąją – Švedijos atstovas Peter Bendt.

Apdovanotas ir jauniausias varžybų dalyvis, 16 m. amžiaus perspektyvus sportininkas Augustas Saldukaitis.

Teisėjų kolegijai vadovavo nacionalinės kategorijos teisėja Nina Danilaitienė.

Renginį organizavo Marijampolės aeroklubas.

Rėmėjai: Marijampolės savivaldybė, UAB Stevila, Lietuvos parašiutų sporto federacija, Lietuvos aeroklubas.