Pagrindinis > Regione > Jaunimas > Jaunimas kviečia diskutuoti, kaip suprasti savo paauglius

Jaunimas kviečia diskutuoti, kaip suprasti savo paauglius

Paauglystės laikotarpis dažnai kelia didelius iššūkių ne tik vaikams, bet ir jų tėvams. Kartų skirtumai iššaukia tarpusavio nesupratimą, konfliktus. Ypatingai sunku suprasti vienas kitą, dar sunkiau pažinti vienas kito emocijas, jausmas. Dėl šių priežasčių kyla bendravimo sunkumų, paaugliai neretai sako tėvams, jog jaučiasi nesuprasti. Karantino metu šios problematikos pasidarė dar aktualesnės.

„Jaunimas YRA“ gegužės 12 dieną, 19:30 kviečia tėvus ir pačius paauglius dalyvauti online diskusijoje „Kaip suprasti savo paauglį?“. Diskusija bus tiesiogiai transliuojama „Jaunimas YRA“ Facebook paskyroje.

Renginyje diskutuos psichologė, Vilniaus kolegijos dėstytoja ir viena iš iniciatyvos „Sąmoninga šeima“ įkūrėjų – Miglė Motiejūnė bei keturių̨ vaikų mama, žurnalistė, laidų vedėja, kulinarinių knygų̨ autorė – Beata Nicholson.

Diskusijos metu dalyvės mėgins išsiaiškinti, kodėl paauglystė yra toks sunkus laikotarpis tiek tėvams, tiek vaikams, kodėl kyla tarpusavio konfliktai, kaip pažinti paauglio emocijas, kaip neprarasti tarpusavio ryšio bei suteikti savo vaikams daugiau asmeninės erdvės. O svarbiausia – kaip suprasti ir bendrauti su savo paaugliu.

Visi, norintys paklausti, pasidalinti savo situacijomis ir kylančiais sunkumais, gali tai padaryti dar iki renginio slido.com platformoje įrašydami  #kaipsuprasti.

Organizatoriai kviečia trečiadienio vakarą praleisti kartu diskusijoje „Kaip suprasti savo paauglį“ ir tiki, jog tai gali būti pirmas žingsnis atviresnio ir darnesnio bendravimo bei tarpusavio supratimo link.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE