Pagrindinis > Regione > Jaunimas > Jaunimas YRA kviečia ateiti, kad „nesinervintum“!

Jaunimas YRA kviečia ateiti, kad „nesinervintum“!

Neretai kiekvienas iš mūsų susiduria su  stresinėmis situacijomis, kurios neigiamai veikia emocinę sveikatą. Kiekvieną dieną lėkdami, žmonės nori visur suspėti, viską atlikti tobulai, dėl to dažnai perdega ir praranda motyvaciją dirbti, mokytis, atlikti tam tikras užduotis ar net komunikuoti tarpusavyje.

Norėdami paskatinti spręsti šią problematiką, asociacija Jaunimas YRA kviečia pradėti daugiau gilintis į savo vidinį pasaulį per praktinius metodus dirbtuvėse „Ateisiu, kad nesinervuočiau“, kurios vyks balandžio 27 dieną, 18 valandą, Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje.

Dalyviai gali rinktis vieną iš trijų tematikų: meditacijos, multitaskinimo-laiko planavimo, perfekcionizmo-emocinio perdegimo.

Dirbtuvių metu dalyviai galės aiškiau suprasti šias temas, gilintis į realias situacijas ir žinoma – skirti laiko sau. Tai padaryti padės kompetetingos moderatorės.

Meditacijos dirbtuves ves  sertifikuota jogos mokytoja, gyvensenos medicinos specialistė – Jovita Viatkinaitė. Multitaskinimo-laiko planavimo dirbtuves moderuos VU Organizacinės psichologijos magistrantė, ilgametė Lietuvos psichologijos studentų asociacijos narė, buvusi LiJOT Valdybos narė Karolina Poškutė. Perfekcionizmo-emocinio perdegimo dirbtuvėse bus galima susitikti su Ugne Juodyte – daugiau nei 13 metų dirbančia psichologe, Geštalt psichoterapijos praktike, Kognityvinės elgesio terapijos kursante, koučingo specialiste (ICF). Ekspertinės sritys: perdegimo, pervargimo, streso įveikos būdai.

Kiekvienos iš dirbtuvių temos yra itin aktualios, todėl sau tinkamą užsiėmimą galės rasti kiekvienas. Organizatoriai tiki, jog šios dirbtuvės bus naudingos visiems, kurie nori geriau pažinti save, atsipalaiduoti ir išmokti vienos iš nusiraminimo praktikų. „Ateisiu, kad nesinervuočiau“ jau ketvirtadienį, 18 valandą, Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje.

Renginys skirtas ir „Marijampolė – Lietuvos jaunimo sostinė 2023” metams paminėti.

Renginio nuoroda:

https://facebook.com/events/s/ateisiu-kad-nesinervuociau/611709367489422/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE