Pagrindinis > Dėmesio! > Joks virusas kalėdinės nuotaikos Marijampolėje nepavogs!

Joks virusas kalėdinės nuotaikos Marijampolėje nepavogs!

Joks virusas kalėdinės nuotaikos Marijampolėje nepavogs!

Šie, 2020 metai, išties kitokie, pakeitę mūsų įprastą gyvenimą, planus ir padarę gražiausių metų švenčių laukimą neramų.

„Pastaruoju metu sulaukiame klausimų, ar Marijampolėje nušvis žaliaskarė, ar koronavirusas ir karantinas, kaip koks Grinčas, nepavogs gražiausių metų švenčių laukimo simbolio. Noriu užtikrinti miestelėnus –Kalėdos Marijampolėje bus. Ramesnės, jaukesnės, be fejerverkų ir koncertų, tačiau ne mažiau lauktos ir netgi kupinos staigmenų“, – kalba

Marijampolės meras Povilas Isoda

Kalėdinė žaliaskarė Marijampolės J. Basanavičiaus aikštėje nušvis pirmąjį gruodžio mėnesio savaitgalį. Neskelbiame tikslios datos ir valandos, kad išvengtumėm žmonių būriavimosi, kuris šiuo metu yra draudžiamas.

Paslaptyje norime palikti ir tai, kaip atrodys šių metų kalėdinė eglė, tačiau jos kūrėjai žada ne vieną staigmeną, kurios turėtų pradžiuginti ir mažuosius, ir suaugusius.

Gruodžio pačioje pradžioje Poezijos parke tūkstančiais lempučių sužibs ąžuolas, jau džiuginęs visus ir pernai. Taip pat visai netrukus kviesime visus prisidėti prie kalėdinių eglučių alėjos Poezijos parke kūrimo. Įstaigos, įmonės, organizacijos ir bendruomenės bus kviečiamos savo kurtais papuošimais padabinti eglutes ir sukurti jaukų gražiausių metų švenčių laukimo jausmą. Tereikės tik noro puošti, nes eglutėmis pasirūpinsime mes.

Bus tęsiama tradicija šventiškai puošti savo aplinką – vėl kviesime visus puošti savo sodybas, daugiabučius, kiemus, įmones ir įstaigas, fotografuoti savo sukurtą kalėdinį grožį ir dalyvauti konkurse „Kalėdų virusas Marijampolėje: gražiausių kalėdinių papuošimų konkursas“.

Būkime saugūs ir sveiki, nes kalėdinę nuotaiką kuriame mes visi drauge!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE