Pagrindinis > Namai > Būstas > Planuojate parduoti būstą? 4 klaidos, kurias dažniausiai daro pardavėjai

Planuojate parduoti būstą? 4 klaidos, kurias dažniausiai daro pardavėjai

Nekilnojamojo turto pardavimas bus kur kas paprastesnis, jeigu samdysitės brokerius, kurie tai atlieka kiekvieną dieną, tad garantuoja ne tik greitumą, tačiau ir geriausią kainos pasiūlymą. Visgi, kai kurie žmonės nori būti savarankiški ir būstą bando parduoti patys. Tokiu atveju be patirties dažniausiai daromos kelios esminės klaidos, kurias ir aptarsime šiame straipsnyje.

1. Būtinas – turto vertinimas

Kainos nusakymas „iš akies“ yra bene dažniausiai daroma klaida. Praktikoje matyti, kad pardavėjai kainas neracionaliai užkelia, todėl tenka labai ilgai laukti pirkėjų arba jas per daug sumažina ir parduoda per pigiai, nors galėjo kur kas daugiau uždirbti. Visada verta samdytis vertintojus, kurie gali garantuoti, kad tiksliai nusakys sumą, kurios vertas Jūsų būstas. Plačiau apie jų paslaugas galite skaityti čia.

Nieko keisto, kad be patirties sumos nustatymas yra sudėtingas. Tam reikia ne tik praktikos, tačiau ir detalios analizės, kuriai daugelis pardavėju neskiria laiko.

2. Nekokybiškas turto pateikimas

Lygiai taip pat siūlome paruošti būstą pardavimui, kadangi nepatrauklus pateikimas yra kita dažniausiai daroma klaida. Daugeliui pardavėjų atrodo, kad svarbiausia yra būsto rėmai, esmė, o ne smulkmenos. Tačiau praktikoje matyti, kad būtent smulkmenos labai dažnai ir lemia pirkėjo norą pirkti arba nepirkti būsto. Taigi, net ir jo sutvarkymas bei dekoratyvių pagalvėlių padėjimas ten, kur reikia – gali padidinti pardavimo šansus.

3. Netinkamas apžiūrų organizavimas

Kita gana dažnai daroma klaida yra netinkamas apžiūrų organizavimas, kuris taip pat dažniausiai ateina su praktika. Apie ką mes? Net apie tinkamą orą, kurio metu apžiūrimas būstas atrodys kur kas patrauklesnis. Lygiai taip pat verta daryti atidarų durų dienas, kurių metu nemokamai būstą gali apžiūrėti visi, kurie tik to nori. Tai dažniausiai skatina konkurenciją ir jausdami įtampą pirkėjai kur kas greičiau apsisprendžia.

4. Derybų nevykdymas

Blogai, kad pardavėjai yra labai kategoriški ir nenori derėtis. Vienas, kitas nuleistas tūkstantis gali Jums sutaupyti daug laiko ir kur kas labiau pagreitinti pardavimą. Štai todėl siūlome būti lankstesniems ir į kiekvieną pasiūlymą žiūrėti laisviau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE