Pagrindinis > Naujienos > Jonines šeimos pasitiko futbolo aikštelėje

Jonines šeimos pasitiko futbolo aikštelėje

Birželio 23 dieną Keturvalakiuose vyko šeimų futbolo šventė „Švęskime Jonines kartu!”, kur futbolo kamuolys ritosi kaip saulė danguje. Renginyje dalyvavo 13 šeimų: Karpavičiai (Ringaudai), Valaičiai (Kaunas), Tamulynai, Tumosai, Šnekučiai, Burdzilauskai, Skamarakai, Gustaičiai, Jakulevičiai (Marijampolė), Kriaučiūnai (Jungėnai), Melnykai, Bakulos (Keturvalakiai), Čivinskai (Lakštučiai).

Šeimos varžėsi trijuose pogrupiuose, suskirstytuose pagal vaikų amžių. Futbolo aikštelėje buvo galima išvysti, kaip dviejų metų vaikai kartu su tėvais drąsiai varžosi su kitų šeimų nariais. Varžybos vyko be teisėjų, pačios šeimos priiminėjo sprendimus, taip parodydamos viena kitai pagarbą.

Komandos varžėsi žaisdamos su pirmo dydžio kamuoliu į mažus vartus, o visų rungtynių metu buvo privaloma, kad aikštelėje žaistų moteriškos lyties atstovė.

Tarp rungtynių dalyviai varžėsi „Kantrybės“ ir „Taiklumo“ konkursuose, kur savo futbolo įgūdžius demonstravo mamos, tėčiai ir vaikai.  Tėčių rungtyje „Taiklumas“, kur kamuolį į vartus reikėjo smūgiuoti kulnu, puikiai pasirodė Gintaras Tamulynas. Mamos ir vaikai varžėsi azartiškame „Kantrybės“ konkurse, kur kamuolį reikėjo įridenti į lanką. Čia geriausiai pasirodė mama Inga Jakulevičienė, o vaikų tarpe nepralenkiamas buvo Danielius Tumosa. Dalyviai apdovanoti Lietuvos masinio futbolo asociacijos įsteigtais prizais.

Šventės nugalėtojais tapo Tumosų šeima, antros vietos prizus iškovojo Šnekučių šeima, bronzos medaliais ir trečios vietos taure pasipuošė Čivinskai.

Prizus dalyviams įteikė Keturvalakių bendruomenės pirmininkas Arvydas Kuršvietis, bendruomenės narės Deimantė Kuršvietytė, Aušra Biskienė kartu su Lietuvos masinio futbolo asociacijos atstovu Martynu Karpavičiumi.

Renginio organizatoriai Keturvalakių bendruomenės pirmininkas Arvydas Kuršvietis ir futbolo entuziastas Povilas Melnykas.

Renginio rėmėjai: Marijampolės aspkrities futbolo federacija, Keturvalakių bendruomenė.

Renginio draugas – Lietuvos masinio futbolo asociacija.

Aušra Biskienė 

Akimirka. Akimirka. Akimirka. Akimirka. Bakulų šeima iš Keturvalakių. Čivinskai iš Lakštučių pasipuošė bronzos medaliais. Danielius Tumosa nepralenkiamas buvo kantrybės konkurse Džiaugsmas. Futbolas su šypsena. Gustaičiai. Jakulevičiai. Kantrybės rungtis. Kas greičiau? Keturvalakių bendruomenės pirmininkas Arvydas Kuršvietis apdovanoja Gintarą Tamulyną iš Marijampolės. Kriaučiūnų šeima iš Jungėnų. Kriaučiūnų šeima. Mamos. Mamos prizą atsiima Inga Jakulevičienė iš Marijampolės. Mamos. Mamų rungtis. Melnykų šeima iš Vilkaviškio. Pagarba. Pagarba. Pasiruošus varžybų pradžią paskelbti. Piešiam pertraukų metu. Rungtynės Saugoju vartus Sidabro medaliais pasipuošė Šnekučiai Skamarakai iš Marijampolės Skamarakai. Su pirmos vietos taure. Su prizu. Šventės rėmėjai. Tamulynai. Tėčiai. Tėčių rungtis. Tumosai iškovojo pirmąją vietą. Varžomės. Žaidžiame. lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE