Pagrindinis > Regione > Kultūra > Jubiliejinė paroda PA(SI)RINKTA – raktas į vidinį pasaulį

Jubiliejinė paroda PA(SI)RINKTA – raktas į vidinį pasaulį

 

Praėjusį antradienį, rugsėjo 5 d., Marijampolės kultūros centre buvo pristatyta menotyrininkės, fotografės, Sūduvos fotoklubo vadovės Laimutės Kraukšlienės (g. 1957 m.) jubiliejinė fotografijos paroda PA(SI)RINKTA.

Tai, kas eksponuojama parodoje PA(SI)RINKTA, – surinkta, atrinkta, parinkta iš autorės asmeninio fotografijų archyvo, susikaupusio per 10 pastarųjų metų. Eksponuojamuose fotografijos darbuose dominuoja abstrakcijos, parodos lankytoją priverčiančios stabtelėti, mat jos nevalingai virsta raktu į vidinį pasaulį, atveria jo paslaptis, padeda geriau pažinti, suprasti save ar kitą.

Parodos pristatymo metu Marijampolės kultūros centro vyriausioji specialistė etnokultūrai Ona Birutė Surdokienė kalbėjo apie L. Kraukšlienės indėlį į Marijampolės miesto kultūrą, akcentavo jos gebėjimą įžvelgti ir kitus talentus (ko vertas vien jau mirusio fotografo Remigijaus Pačėsos talento atradimas bei monografijos apie jį parašymas bei išleidimas!).

Nuo 1997 m. fotografuojanti L. Kraukšlienė surengusi nemaža personalinių fotografijos parodų („Tylos pauzė“, „Vaikai & žiedai“, „Šviesos atšvaitai“, „Pavasario ženklai“, „Fotografija iš Ventės rago“, „Portretas“, „Visumos dalelė“, „Fotografija ir mandalos“, „Tarp balto ir juodo“, „Marijampolė Europos kontekste“ ir kt.), dar daugiau dalyvavusi grupinėse parodose su kitais fotografais.

Paroda PA(SI)RINKTA veiks iki spalio 3 d.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE