Pagrindinis > Namai > Būstas > Juoda spalva vonios kambaryje: kaip ją pritaikyti?

Juoda spalva vonios kambaryje: kaip ją pritaikyti?

Jau kelintus metus juoda spalva vis dažniau minima tarp vonios kambario tendencijų. Nors anksčiau mažesnėse patalpose tokių atspalvių stengtasi vengti, dabar jie išgyvena tikrą atgimimą – prognozuojama, kad tamsus interjeras bent jau kol kas tikrai nepraras savo populiarumo. Toks pasirinkimas iš tiesų turi nemažai privalumų: pasitelkus juodą spalvą, vonios kambaryje pavyksta išplėtoti elegantišką ir netgi prašmatnią išvaizdą, o patys atspalviai yra itin universalūs ir lengvai derinami. Jei ir Jūs susižavėjote šia tendencija, žemiau pateikti patarimai padės ją pritaikyti savo namuose.

Pasitelkite pagrindinę vonios įrangą

Įsirenginėjantiems naują vonios kambarį ar planuojantiems kapitalinį jo remontą, juodus atspalvius įtraukti į naują interjerą tikrai nebus sudėtinga – tam galite pasitelkti net ir pagrindinę įrangą. Prekyboje šiuo metu galima rasti ne vieną juodą vonią: toks įrenginys neabejotinai atkreips dėmesį ir taps ryškiu visos patalpos akcentu.

Tačiau jei šioje patalpoje vietos turėsite tik dušo kabinai, ji taip pat galės būti papuošta juodais profiliais. Žymi kompanija „Radaway“ gali pasiūlyti atskirą juodus rėmus turinčių dušo kabinų kolekciją, tad patys galėsite pasirinkti, kiek šių atspalvių norisi įtraukti į savo interjerą. Tokie įrenginiai išsiskiria ypatingai elegantiška išvaizda ir dera prie bet kokio interjero.

Apsvarstykite galimybę įsigyti juodus baldus ar vonios gyvatukus

Jei apie pagrindinės įrangos pokyčius kol kas negalvojate, vonioje galite pritaikyti ir kitus tamsius sprendimus. Vieni iš tokių variantų yra rankšluosčių džiovintuvai – tarp jų rasite įvairių formų modelių, kurie taip pat papuoš visą patalpą. Kadangi šildymo įranga keičiame ypatingai retai, šiuo atveju įvertinsite juodos spalvos universalumą – net ir tuomet, jei nutarsite pakeisti kitas detales, didžiulė tikimybė, kad vonios gyvatukas vis vien prie jų derės.

Vonios spintelės taip pat gali būti tamsesnių spalvų – tokie baldai padės plėtoti šiek tiek prabangią kambario aplinką. Tiesa, nebūtina rinktis būtent juodo atspalvio: prie tokio dizaino puikiai derės ir tamsios medienos tonai. Tokie baldai bendrai stilistikai pridės dar daugiau jaukumo ir šilumos, taigi galutiniu rezultatu tikrai nenusivilsite.

Naudokite tamsių spalvų aksesuarus

Tai – dar paprastesnis būdas pridėti vonios kambariui šiek tiek tamsių tonų ir tuo pačiu juos savotiškai „pasimatuoti“: ypač tuomet, jei nesate tikri, ar iš tiesų norite plėtoti tokią aplinką. Nustebsite, kiek daug juodų aksesuarų šiuo metu galima rasti prekyboje. Rankšluosčių kabliukai, popieriaus ar WC šepečio laikikliai, skysto muilo dozatoriai – tai tik keletas galimų variantų. Dar daugiau jų rasite Arsan.lt parduotuvėje.

Derinkite juodą spalvą su kitais atspalviais

Tam, kad vonios kambarys netaptų pernelyg niūrus, kartu su tamsiais atspalviais reikėtų derinti ir kitas spalvas. Ką pasirinksite, priklauso tik nuo Jūsų asmeninių norų, tačiau turėkite omenyje, kad prie juodų tonų ypač tinka auksiniai, medienos atspalviai ar netgi ryškios spalvos. Žinoma, nereikėtų pamiršti ir klasika tapusio juodos ir baltos derinio, kurį dabar galite išplėtoti ir šiek tiek neįprastai – pasirinkę baltas dušo kabinas. Tokį variantą siūlo kompanija „Radaway“: švelnūs baltos spalvos elementai, puošiantys šiuos įrenginius, sukurs itin žavų kontrastą ir puikiai derės prie tamsaus Jūsų interjero.

Tai – kelios pagrindinės, tačiau tikrai ne vienintelės idėjos, kurias galite pritaikyti plėtodami tamsios spalvos interjerą. Eksperimentuokite, derinkite skirtingus atspalvius, tačiau nepamirškite apie patogumą ir funkcionalumą – taip pavyks pasiekti pačių geriausių rezultatų. 

2 komentarai(-ų) “Juoda spalva vonios kambaryje: kaip ją pritaikyti?

  1. Labai stilingi vonios interjerai. Tik galvoju ar ta matinė spalva lengva prižiūrėti? Keletą detalių jau ir mes įnešėme, tarp jų ir chalatą, kabantį ant kabyklos. Baltame fone tos kelios detalės atrodo pakankamai išraiškingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE