Pagrindinis > Toli - arti > Kelionės > Kaip išsirinkti kelionę, tinkančią visai šeimai, ne tik tėvams, bet ir vaikams?

Kaip išsirinkti kelionę, tinkančią visai šeimai, ne tik tėvams, bet ir vaikams?

Kelionės su šeima dažniausiai yra didžiulis iššūkis: vaikai ne visada domisi dalykais, kurie domina suaugusiuosius. Juose nėra įdomių triukšmingų naktinių diskotekų ar įspūdingų istorinių paminklų. Dažniausiai svarbiausias klausimas – ar viešbutyje yra vandens čiuožyklos ir vaikų žaidimų aikštelės. Taigi, renkantis atostogas užsienyje, į kurias įtraukta viskas, kur vežate vaikus keliauti čia?

Vaikams rudens atostogų metu pritaikyti Turkijos kurortai leidžia atsipalaiduoti tėvams su vaikais

Šeimoms su vaikais populiariausia atostogų kryptis yra Turkija. Kodėl klausi? O kadangi čia labai populiarus pasirinkimas – poilsis su „viskas įskaičiuota“, kainos tikrai pigios, aptarnavimas puikus, o viešbučio gausa pateisins net išrankiausio poilsiautojo lūkesčius. Turkija – šalis, kuri pamėgta daugelio turistų, kurie mėgaujasi saule ir geru poilsiu. Turkijoje galima rasti visko, ką norėtų pamatyti turistas, keliaudamas pailsėti ir pamatyti šalį, Turkijoje yra paplūdimių, kalnų, sniegu padengtų viršūnių. Galima plaukioti kalnų upeliuose ar ežeruose, pasivaikščioti eukaliptais ar pušynais apsodintais miško takeliais, kurie užburs ir jausitės pailsėję ir pamatę daug gražių vaizdų. 

Turkijos viešbučiai ir kelionės į Turkiją mėgiamos dėl didelio užimtumo vaikams: žaidimų aikštelės, baseinai, vandens čiuožyklos, vaikų klubai, animatorių paslaugos, nepriklausomi restoranai ir daug kitų pramogų vaikams kiekvieną dieną, dėl to vaikai ir tėvai laimingi! Turkija gali būti puikus pasirinkimas vaikams rudens atostogoms! Kurortas, atitinkantis tikro komforto ir elitinio laisvalaikio koncepciją, nes kiekvienas gali rasti savo mėgiamas laisvalaikio užduotis ir atrasti daug naujų dalykų.

Kelionių agentūros dažnai siūlo apsilankyti tikrame turkiškame kaimelyje

Sapadere kanjonas – vieta, kurią turite aplankyti su šeima. Pačiame tarpeklyje vaikai galės nueiti iki krioklio ir gėrėtis kalnais ir upėmis mediniu keliuku virš kalnų ir upių. Side – gražus miestas pietinėje Turkijos pakrantėje, kupinas gyvybės ir žavesio. Geltonos spalvos smėlio paplūdimiai, šilta saulė ir nesibaigiantys mėlyni jūros peizažai… Skirtumas tarp šio kurorto ir kitų Turkijos turistinių miestelių yra tas, kad jis įsikūręs lygioje pakrantėje ir aplinkui nėra aukštų viršukalnių. Jei vežate vaikus laisvalaikiui, West Beach labiau tiks, nes jūra čia labai sekli, o vanduo lengvai banguojantis.

Gamtos objektai yra Žaliasis kanjonas ir Manavgato krioklys

Green Canyon arba Žaliasis Kanjonas yra 15 km ilgio gamtos rezervatas, tai poilsiautojams tai puiki vieta pasiplaukioti katamaranu ar valtimi, pakrantėje taip pat įrengtos patogios iškylų ​​​​vietos, kuriose galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis gamta. Taip pat galite nemokamai tyrinėti istorines vietas po atviru dangumi. Populiarios turistinės veiklos apima važinėjimą dviračiais arba džipais kuriais pamils važinėti ir vaikai.  Side yra puiki vieta atsipalaiduoti su vaikais: smėlio paplūdimiai, grynas oras, sekli pakrantės vandenys ir daug pramogų vaikams! Skrydis iš Vilniaus yra tiesioginis skrydis, kuris trunka apie 3 valandas, todėl ši kryptis labai tinka tiems, kurie nemėgsta tolimų skrydžių ar veža vaikus atostogauti.

Komentaras “Kaip išsirinkti kelionę, tinkančią visai šeimai, ne tik tėvams, bet ir vaikams?

  1. Dar verta atsižvelgti ir į sezoniškumą, nes kai tyčia, kai vaikams atostogoms, visi iškeliauja turistauti ir ramybę sunku surasti… Tai jei yra galimybė, pabėkite ir nesezono metu, kur nors toliau. Kada, koks sezonas labai aiškiai paaiškint

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE